AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ İLÇE BAŞKANLIĞINDA İSTİFA BEKLENİYOR!
Reklam

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ İLÇE BAŞKANLIĞINDA İSTİFA BEKLENİYOR!

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala Onikişubat İlçe Başkanlığında istifa yaşanacağı iddia ediliyor.

30 Kasım 2018 - 14:56 - Güncelleme: 30 Kasım 2018 - 16:07

Onikişubat ilçe başkanı Fırat Görgel’in partisinin aday tanıtım toplantısı sonrasında istifasını açıklacağı öne sürüldü. Görgel’in ismi sıkça Onikişubat Belediye Başkanlığı için anılıyordu. Görgel’in, Onikişubat ilçe başkanlığından istifa etmesi bekleniyor.

Fırat Görgel Kimdir

Fırat Görgel, 5 Haziran 1982 tarihinde Kahramanmaraş'ta doğdu. Babası emekli öğretmen, annesi ev hanımı olan Fırat Görgel, ilk okul ve orta okul eğitimini Kahramanmaraş'ta tamamladı. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi sırasında öğrenci kulüplerinde başkanlık ve yöneticilik görevlerinde bulundu. 

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olduktan sonra stajını Kahramanmaraş Barosu’nda yaptı. Yaklaşık 1 yıl staj yapan Fırat Görgel, 2005 yılında stajını tamamladı. 2004 yılının sonlarında Ak Parti üyesi olarak siyasete girdi. Avukat olan Fırat Görgel, 2006 yılında serbest avukatlık yapmaya başladı. 3 ortak ile birlikte Kahramanmaraş'ta Egemen Hukuk Bürosu'nu kurdular.  

2006 yılından sonra AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları'nda yürütme kurulu üyeliği ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundu. Yaklaşık 4 yıl kadar bu görevlerini sürdürdükten sonra 2010 yılında AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini üstlendi. 2014 yılı Mart ayına kadar süren bu görevi başarıyla yerine getirdi. Görevindeki başarısı ile 2014 yılı Mart ayında AK Parti Kahramanmaraş il Başkan Yardımcılığı'na getirildi. 

AK Parti Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel

2015 yılı Aralık ayında AK Parti Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanlığı görevine atanmıştır. Evli ve iki kız çocuğu vardır. Son zamanlarda Twitter üzerinde bir çok kişi tarafından Kahramanmaraş Ak Parti milletvekili olarak görülmek istenmektedir.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖTYB Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi
ÖTYB Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi
GAZETECİLER, “DELİLER: FATİH’İN FERMANI” FİLMİNİ İZLEDİ
GAZETECİLER, “DELİLER: FATİH’İN FERMANI” FİLMİNİ...