AÖF HEYECANI YAŞANDI!
Reklam

AÖF HEYECANI YAŞANDI!

Açıköğretim öğrencileri ülke genelinde olduğu gibi Kahramanmaraş'ta da sınav heyecanı yaşandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ara sınavı yapıldı. Onbinlerce aday sınavda ter döktü.

16 Nisan 2018 - 10:04

Onbinlerce öğrencinin girdiği Açıköğretim ara dönem sınavının ardından gözler sonuç haberinde. Anadolu Üniversitesi bünyesinde uzaktan eğitime devam eden öğrencilerin büyük bir kısmı lisans eğitimi yanında ikinci bir bölüme de devam ediyor. Okudukları bölümlerdeki ara sınav ile aynı döneme rastgelen öğrenciler AÖF sınav sonuçlarını daha büyük bir heyecanla bekliyor.

Kahramanmaraş'ta da AÖF Heyecanı yaşayan öğrencilerin gazetemize yaptığı açıklamada, kimisi çok iyi geçtiğini belirtirken, sınava yeterince vakit ayıramayıp çalışamayan öğrenciler ise aynı heyecanı önümüzdeki dönem de yaşayacağını düşünüyor. Bahar döneminin final sınavı ise 26 -27 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak.

AÖF SINAV SONUÇ İTİRAZI NASIL YAPILIR?

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz. İtirazlar Açıköğretim Fakültesi Merkez Büro Yöneticiliği birimine dilekçe göndererek veya aofbilgi@anadolu.edu.tr adresine e-posta göndererek yapılabilir.

HABER: ÖMER FARUK SALMAN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖTYB Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi
ÖTYB Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi
GAZETECİLER, “DELİLER: FATİH’İN FERMANI” FİLMİNİ İZLEDİ
GAZETECİLER, “DELİLER: FATİH’İN FERMANI” FİLMİNİ...