ASKF’DEN GAZETEMİZE ZİYARET
Reklam

ASKF'DEN GAZETEMİZE ZİYARET

Kahramanmaraş Futboluna Yön veren Amatör Spor kulüpleri Federasyonu Başkanı Ergün Önal ve Genel Sekreter Abdurrahman Akbaba, Gazetemiz Spor Muhabirliğinden Yazı İşleri Müdürlüğüne terfi eden İlker Yiyen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

12 Ekim 2017 - 10:53 - Güncelleme: 12 Ekim 2017 - 11:01

Kahramanmaraş Amatörüne verilen destekten dolayı Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi çalışanlarını tebrik eden ve geçtiğimiz günlerde 14. Olağan Genel Kurulda yeni Yönetim’in içerisinde bulunan ve Gazetemizde Spor Muhabirliğinden Yazı İşleri Müdürlüğüne terfi eden İlker Yiyen’e hayırlı olsun temennisinde bulunan ASKF Başkanı Ergün Önal, “Biz Amatör Futbol camiası olarak bir aileyiz. Bugün burada ASKF yönetimimden birini Müdürlüğe terfi etmesi beni onurlandırdı. Özellikle Biz Amatör Spor Kulüplerini yanında olan ve Kahramanmaraş’ın en aktif Haber ağı olan Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesinde olması bu önemi daha da artırdı. Bizler Yıllardır spor kulüpleri ile beraberiz ve hep birlikte Kahramanmaraş’ın futbolunu kalkındırma çabası içerisindeyiz. Bütün sorunların çözüm yolu birbirine olan saygı ve birbirine olan yardımlaşmadan dolayı ortadaki sorunun çözülecektir. Bizler spor camiası başkanları ve sorumluları olarak yardımcı olma konusunda birlik içerisinde hareket etmeliyiz. Sahada görev yapan hakemlerimize, sporcularımıza, antrenörlerimize ve taraftarımıza sahip çıkmalıyız. İçerimizde eşinden, işinden çocuğundan fedakarlık edip gençleri yetiştiren bu işe gönül veren çok insan var. Çünkü bu iş fedakarlık isteyen, sevgi ile sevda ile yapılan bir iştir. Gazetede de işlerde fedakarlık ederek yıllardır emek harcanıyor. Biz Amatör Kulüplerimizin yanında olan Bugün gazetesinin personellerine çok teşekkür ediyoruz. Burada Yeni Yazı İşleri Müdürlüğün hayırlı olsun. Başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

“AMATÖRLÜK RUHUMUZDA VAR”

09-15 Ekim 2017 tarihlerinde ilimizde çeşitli etkinliklerle Amatör Spor Haftası kutlandığını ifade eden ASKF Başkanı Ergün Önal, “ Bu hafta bizim için önemli bir hafta sporda farkındalığı oluşturmak adına çeşitli etkinlikler tertip ediliyor. Bu turnuvalar aslında tüm yıl boyunca gerçekleştirilen faaliyetlerin bir özetidir. Spora gönül vermiş tüm spor sever halkımızın spor yapmasını tavsiye ediyoruz” dedi. (HABER VE FOTOĞRAF: YAVUZ NALBANTBAŞI)

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
PKK sığınağında yaşam malzemesi ele geçirildi
PKK sığınağında yaşam malzemesi ele geçirildi
FETÖ'den aranan emniyet müdür yardımcısı tutuklandı
FETÖ'den aranan emniyet müdür yardımcısı tutuklandı