BU COŞKUYU BİRLİKTE YAŞAYALIM
Reklam

BU COŞKUYU BİRLİKTE YAŞAYALIM

Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Ak Parti Genel Başkanı Büyük Usta Recep Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş’ta edelerle buluşuyor. Coşkunun en üst seviyeye çıkacağı bugün Kahramanmaraş Dünya liderini ağırlayacak. Tüm hemşerilerini mitinge davet eden İl Başkanı Debgici; “dünya liderini hep birlikte karşılayalım, buradan dünyaya mesaj verelim” dedi.

21 Haziran 2018 - 10:27 - Güncelleme: 21 Haziran 2018 - 12:03

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, bugün Müftülük Meydanında saat 14.00’da başlayacak Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine tüm hemşerilerini davet etti. Kahramanmaraş olarak bir dünya liderini ağırlamanın onurunu yaşadıklarını dile getiren Debgici bu coşkuya hemşerilerinin de ortak olmasını istedi. Debgici; “hemşerilerimiz Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızı 16 yıldır mahşeri kalabalıkla coşku içerisinde karşıladı. Aynı coşkunun artarak devam edeceğine inanıyorum. Perşembe günü kentimizin tüm noktalarından insan seli Cumhurbaşkanımızı dinlemeye gelecek ve Müftülük meydanını hınca hınç dolduracak. “ dedi.

Erdoğan’ın Kahramanmaraş’tan her zaman en üst düzey motivasyonla ayrıldığını belirten İl Başkanı Debgici şöyle konuştu; “Hemşerilerimiz her zaman cumhurbaşkanımızın yanında yer almıştır. Aynı coşkuyla bir kez daha cumhurbaşkanımızı bağrımıza basacağız. Cumhurbaşkanımız buradan aldığı güçle tüm dünyaya mesaj verecek. Tüm teşkilatlarımız ilk günden bu yana cumhurbaşkanımızla yol yürümenin onurunu yaşadı.  Cumhurbaşkanımızı temsil noktasında bütün vatandaşlarımızla ulaşmaya çalıştık ve 24 Haziranda Pazar günü sandıktaki en büyük anket, milletimizin iradesini yansıtacak o en büyük sonuçta Kahramanmaraş yine üzerine düşeni en güzel şekilde yapacaktır. Kahramanmaraş’ın kararlılığının başlangıcı miting olacak ve bu kararlılığı da seçimde taçlandıracağız. Ramazan bayramından sonra ikinci bayramı demokrasi bayramını Pazar günü yaşayacağız. Biz tüm hemşerilerimizi Perşembe günü saat 14.00’da müftülük meydanına liderimizi karşılamaya, ağırlamaya bekliyoruz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Yaşlı adamı evinde gasp eden zanlılardan biri daha yakalandı
Yaşlı adamı evinde gasp eden zanlılardan biri daha yakalandı
 Kahramanmaraş’ta çığ altında kalan vatandaşın cansız bedenine ulaşıldı
Kahramanmaraş’ta çığ altında kalan vatandaşın cansız...