Bugün Gazetesine anlamlı pasta
Reklam
  • Reklam

Bugün Gazetesine anlamlı pasta

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Yunus Karaman ve Yönetim Kurulu Üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesine gelerek pasta kestiler.

12 Ocak 2018 - 09:52

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Yunus Karaman ve yönetim kurulu üyeleri Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesini ziyaret etti.

Bugün Gazetesi ekibiyle pasta kesen Başkan Karaman; “Kahramanmaraş’ın gözü kulağısınız. 12 yıldır Kahramanmaraş’ta hizmet veren Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğimizin gerek faaliyetleri gerekse şehitlerimizle alakalı her zaman her ortamda her platformda da bizim gözümüz kulağımız oldunuz.

 

 İlimizi tanıtmada ve ismini duyurmada da çok önemli görevle üstleniyorsunuz. Derneğimizin tüm faaliyetlerinde her zaman yanımızda oldunuz. Bizde naçizane bugün arkadaşlarla yönetim kurulundaki arkadaşlarla şehit ailesi ve gazilerle beraber gazeteciler gününüzü kutlama geldik.” Dedi.

Bugün Gazetesi olarak canlarını hiç düşünmeden vatana veren ailelerden oluşan bu derneğe teşekkür ederiz. HABER: YASEMİN YÜZBAŞIOĞLU

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit ailesi ve gazi olmak Bir gurur kaynağıdır
Şehit ailesi ve gazi olmak Bir gurur kaynağıdır
TKDK IPARD II 3. BAŞVURU ÇAĞRI İLANINI YAYINLADI
TKDK IPARD II 3. BAŞVURU ÇAĞRI İLANINI YAYINLADI