Dondurma Firmalarından Muhteşem İki Konser
Reklam

Dondurma Firmalarından Muhteşem İki Konser

1. Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivaline sponsor olan dondurma firmaları Kahramanmaraş halkına iki muhteşem konser hediye ediyorlar.

22 Eylül 2017 - 10:57 - Güncelleme: 25 Eylül 2017 - 09:33

1. Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali etkinlikleri ilk olarak 8 Eylül 2017 Cuma günü kardeş şehir Trabzon’dan Dondurma Tanıtım Tırı ile başlamıştı.

Bu yıl ilk defa yapılacak olan 1. Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali’ne sponsor olan Alpedo, Akdo, Karpedo, Marasta ve Marfedo firmaları Türkiye’yi gezerek Maraş Dondurması’nı tanıtacak Dondurma Tırı’nın gittikleri her şehirde halka ücretsiz dondurma dağıtarak Maraş Dondurması’nın tanıtımını yapıyorlar.

 

22-23-24 Eylül 2017 tarihleri arasında Kahramanmaraş’ta gerçekleştirilecek 1. Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali’nde  22 Eylül’de Ferhat Göçer, 24 Eylül’de de Murat Boz Konserleri ile Kahramanmaraş Halkına muhteşem iki konser sunacaklar.

 

1. Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali’ne sponsor olan Alpedo, Akdo, Karpedo, Marasta ve Marfedo firmalarının katkıları ile Kahramanmaraş’a gelecek olan Ferhat Göçer’in konseri 22 Eylül 2017 Cuma günü akşam saat 21.00’de, Murat Boz Konsri ise 24 Eylül Pazar günü saat 21.00’de Müftülük Meydanı’nda gerçekleştirilecek. (HABER MERKEZİ)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
PKK sığınağında yaşam malzemesi ele geçirildi
PKK sığınağında yaşam malzemesi ele geçirildi
FETÖ'den aranan emniyet müdür yardımcısı tutuklandı
FETÖ'den aranan emniyet müdür yardımcısı tutuklandı