Elbistanspor’a Kahramanmaraşspor sahip çıktı
Reklam

Elbistanspor’a Kahramanmaraşspor sahip çıktı

Tesislerinin bakımda olduğu gerekçesiyle misafirhanesinde kendilerine yer vermeyen Afşin-Elbistan Linyitlerinin yöneticilerine isyan eden Elbistanspor Kulüp Başkanı Sertan Davdav’a, Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Ceyhan Sahip çıktı.

10 Ağustos 2018 - 13:37

Kendine ait sosyal medya hesabından Afşin-Elbistan Linyitlerinin yöneticilerine tepki gösteren Elbistanspor Kulüp Başkanı Sertan Davdav, kendi tesislerinin bakımda olduğu gerekçesiyle kampa girmek için AEL’in misafirhanesinden kendilerine yer tahsisi yapılmamasından yakınmıştı.

Duruma isyan ederek tepkisini dile getiren Elbistanspor Kulüp Başkanı Sertan Davdav’a Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan sahip çıktı. Davdav’ı telefonla  arayan Ceyhan Kahramanmaraşspor’un tesislerini açarak Davdav ve ekibini Kahramanmaraş’a davet etti.

Ceyhan; “Elbistanspor bizim bir başka değerimiz ve kardeş takımımızdır. Takımımızın kamp sorunu yaşadığını öğrendim. Sertan Davdav Başkanımı da telefon ile arayarak davet ettim. Kahramanmaraşspor tesislerimiz Elbistansporumuzu misafir etmeye hazırdır. Biz şehrimizin her değerine sonuna kadar sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÖREVE YENİ BAŞLAYAN 7 KORUCU İÇİN YEMİN TÖRENİ DÜZENLENDİ
GÖREVE YENİ BAŞLAYAN 7 KORUCU İÇİN YEMİN TÖRENİ DÜZENLENDİ
DEVRİM:
DEVRİM: "KENDİ SAHAMIZDA ZOR BİR MAÇ DAHA OYNAYACAĞIZ"