Germenicia antik kent ziyarete açıldı
Reklam

Germenicia antik kent ziyarete açıldı

Kahramanmaraş Kültür ve Turizm Müdürlüğünde Müdürü Yardımcılığı görevinde bulunan Süleyman Can, Germenicia antik kent müzesinin ziyaretlere açıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

01 Ağustos 2018 - 19:54

Kahramanmaraş Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Müdür yardımcısı Süleyman Can, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Germenicia antik kent müzesinin ziyaretlere açıldığını belirtti. 

Süleyman Can, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ''Hamdolsun memleketimizin kadim kültüründe önemli bir yeri olan Germenicia antik kenti gün yüzüne çıkarılarak ziyaretci girişlerine açılmıştır.
Marka şehrimiz Kahramanmaraş'ımızın marka değerini yukarıya çıkaracak olan, şehrimizin kadim kültürünü tanıtmak, evlatlarımıza yaşadığı toprakların hikayesinden haberdar etmek ve tarih bilinci kazandırmak adına önemli bir yere sahip olan Germenicia antik kentinde emeği gecen Kahramanmaraş Müzesi calışanlarına ve özellikle basından sonuna kadar emeği gecen kıymetli Arkeolog Safinaz Akbaş'a ayrıca teşekkür ederiz.'' ifadelerine yer verdi. 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKILLI ŞEHİR TEKNİK DESTEK SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
AKILLI ŞEHİR TEKNİK DESTEK SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
BAŞKAN ERKOÇ’TAN KÜLTÜR KAMPÜSÜ’NDE İNCELEME
BAŞKAN ERKOÇ’TAN KÜLTÜR KAMPÜSÜ’NDE İNCELEME