HUZURLU PARKLAR VE OKUL ÖNLERİ UYGULAMASI
Reklam

HUZURLU PARKLAR VE OKUL ÖNLERİ UYGULAMASI

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde, Huzurlu Parklar ve Okul Önleri Uygulaması adı altında Kahramanmaraş'ta da Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kapsamlı huzur operasyonu gerçekleştirildi.

06 Aralık 2018 - 16:23

Çarşamba günü tüm okul önleri, üniversite kampüs çevresindeki elektronik oyun salonlarında, internet kafelerde ve halkın yoğun olarak bulunduğu, ailelerin çocukları ile vakit geçirdiği park, bahçe ve çevresindeki işletmelerde cadde ve umuma açık yerlerde huzur uygulaması yapılmış, yapılan çalışmalarda; değişik suçlardan aranan 7 şahıs yakalandığı öğrenildi.

110 polis ekibi ve 425 personelin katılımıyla gerçekleştirilen operasyonda, ''187 park, 421 okul ve çevresi kontrol edildi. 2 bin 552 şahıs sorgulanırken, 518 araç kontrol edildi. 34 araca değişik ihlallerden 9 bin 039 TL ceza yazıldığı, 1 aracında trafikten men edildiği, 265 servis aracı kontrol edilip, 8 servis aracına 830 TL ceza yazıldığı bildirildi. 

Kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak, Çocukları dilencilik aracı için kullanma, Yaralama ve diğer suçlardan aranan aranan 7 şahısında yakalandığı öğrenildi. 

HABER: ÖMER FARUK SALMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖTYB Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi
ÖTYB Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi
GAZETECİLER, “DELİLER: FATİH’İN FERMANI” FİLMİNİ İZLEDİ
GAZETECİLER, “DELİLER: FATİH’İN FERMANI” FİLMİNİ...