MARAŞ’TAN AFRİN KAHRAMANLARINA ÜNİFORMA DESTEĞİ
Reklam

MARAŞ’TAN AFRİN KAHRAMANLARINA ÜNİFORMA DESTEĞİ

Kahramanmaraş’ta destek verdiği sosyal sorumluluk projeleriyle sık sık farkındalık oluşturan Birteks Tekstil İşletme Sahibi İlhan Birsen, Afrin Operasyonu’na katılan askerlere teslim edilmek üzere askeri kıyafet yardımında bulundu.

13 Şubat 2018 - 11:43

Askerlerin günlük ihtiyacını karşılaması için binlerce çift çorap, mont, uzun kol sweat ve yün başlıktan oluşan koliler Pazar gecesi sınırda bekleyen askerlere teslim edildi. Özellikle askeri alanda üretimini yaptığı dayanıklı konfeksiyon malzemeleriyle tanınan Birteks Tekstil, soğuk kış mevsiminde teröristlerce çarpışan Mehmetçiği daha sıcak tutmak amacıyla harekete geçti.

Kahraman Mehmetçik için sürekli dua ettiklerini kaydeden İş Adamı İlhan Birsen, her zaman onların yanında olduklarını söyledi.

Birsen, “Terörü kullanarak ülkemizi savaş alanına çevirmeye çalışanların bu amaçlarına ulaşmasını engellemek için sınırımızda yuvalanan terör örgütlerine karşı başlatılan Zeytindalı Harekâtı’nı kanımızın son damlasına kadar destekliyoruz.  Kahraman Mehmetçiğimiz orada bizim için kan dökerken bizim burada hiçbir şey yapmadan yaşamamız onlara ve onların ailelerine ihanet sayılır. Biz de neler yapabileceğimizi düşündük ve askerlerimize kıyafet yardımı yapmaya karar verdik. Onların günübirlik çorap ihtiyacının yanında soğuk havalara karşı mont, uzun kol sweat ve yün başlık gibi ihtiyaç duyabilecekleri malzemeleri göndermeye çalıştık. Kahramanlarımıza askeri üniforma yardımlarımız belirli aralıklarla devam edecek.” şeklinde konuştu.  

Askerimizin zaferle dönmesini temenni eden Birsen, “Onların parmağına diken batsa bizim canımız yanar. Ancak bizim nazladığımız evlatlarımız, askerlerimiz, teröristlerin karşısına çıktığında bir aslana döner. Allah’ım oradan kutlu bir muzafferiyetle ayrılmayı sağlar inşallah” dedi.

Birsen, daha önce sosyal market projesiyle maddi durumu olmayan vatandaşları giydirmiş; İyilik Ağacı Derneği’ne mensup yüzlerce yetim çocuğu kıyafet yardımında bulunmuş; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın FETÖ tutuklularına “tek tip kıyafet” açıklamasıyla kıyafetleri ücretsiz hazırlayabileceğini duyurmuştu. (HABER-FOTO: KENAN ONARAN)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ELİF ANANIN OĞLU VEFAT ETTİ
ELİF ANANIN OĞLU VEFAT ETTİ
ELBİSTAN BELEDİYE BAŞKANI GÖREVLERİNDEN UZAKLAŞTIRMA
ELBİSTAN BELEDİYE BAŞKANI GÖREVLERİNDEN UZAKLAŞTIRMA