NAHIRCI BİOENERJİ SERTİFİKASI ALDI
Reklam

NAHIRCI BİOENERJİ SERTİFİKASI ALDI

Spor kulüplerinin sağlık ekiplerinde doktor, fizyoterapist ve masör olarak çalışanlara yönelik verilen eğitim kursları belgesi olan Masör ve Yaşam Koçu Halit Nahırcı Ankara da düzenlenen Alfa Bioenerji Eğitimi alarak Sertifikasını aldı.

16 Mayıs 2018 - 09:57


13 - 15 Mayıs 2018 tarihlerinde Ankara da düzenlenen ve Kenan Boyraz tarafından eğitim verilen Alfa Bioenerji Eğitimi kursuna Kahramanmaraş spor camiasının en tanıdık isimlerinden biri olan Uzman Masajcısı ve spor Koçu Halit Nahırcı da katılarak bilgi güncelleyerek testi geçti.  Bio-Enerji İngilizce bir kelime. Türkçesi “yaşama dönük sağlık ve canlılık akımı”dır. Kozmik bir enerjidir. Cihazlarla da ölçülebilen bilimsel bir konudur ve bir tedavi tekniğidir. Bedene hiç temas etmeden 20-40cm uzaktan enerji aktarımıyla uygulaması yapılan son derece etkili, muhteşem bir alternatif tıp dalıdır. Bu bağlamda Kahramanmaraş’ta Manuel terapi merkezi olarak hastalarına deva bulmaya çalışan Masör ve Yaşam Koçu Halit Nahırcı Alfa Bioenerji Eğitimi alarak yeni alanlarda da hizmet edecek.

BİOENERJİ NEDİR?

 Bioenerji “yaşama dönük sağlık ve canlılık akımı"dır, daha açık ifadeyle "Yaşam Enerjisi"dir. Bilimsel bir konudur. İnsandaki "hay’at enerjisi" artık ölçüm cihazlarıyla somut olarak saptanabilmekte hatta görüntülenebilmektedir. Bioenerji terapisi ise, bedene söz konusu bioenerjetik enerji frekanslarının yansıtılması /aktarılması suretiyle insan bedeninin yeniden dengeye oturtulması metodudur.

BİOENERJİ TIBBININ DÜNYADA KULLANIMI:

ABD, Çin, Japonya, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve bilhassa İngiltere’ de bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir.

Bionerji seansları neticesinde çeşitli ağrılar, kronik yorgunluk sendromu, migren, eklem / mafsal rahatsızlığı, beyin felci, kalp, damar tıkanıklığı, kanser, prostat, kısmi felç, depresyon, böbrek, bel-boyun-sırt ağrıları, romatizma, kireçlenme, tümör, kas güçsüzlüğü, denge bozukluğu v.b. bu frekansların gerektiği gibi uygulanması sonucunda iyileştiği bildirilen rahatsızlıklar arasında yer alıyor ama bunlarla sınırlı kalmıyor.

Artık bütün dünya da uygulanan ve ülkemizde de sağlık bakanlığı tarafından tamamlayıcı – geleneksel tıp olarak kabul edilen Bioenerji şifa yöntemini öğrenmek için siz de Bioenerji Eğitimine katılabilirsiniz.

ALFA BİOENERJİ NEDİR?

Kainatın enerjisi sürekli değişmekte, güncellenmiş yeni enerji frekansları ile dünyamız ve insanlık buluşmaya devam ediyor. Bir anlamda alfa bioenerji güncellenmiş etkili enerji frekanslarına dayalı ve içinde kozmik bilgi barındıran modern bir şifa metodudur.Rus, Şaman, Çin ve kadim bioenerji tekniklerini de kısmen barındırmaktadır.

Alfa Bioenerji tekniği Kenan Boyraz’ın 18 yıllık çalışmaları ve araştırmaları ve binlerce insanla yaptığı bireysel seanslarının neticesinde doğan, gelişen etkili bir yöntem olup Orta Asya kökenli, uyumlama ve realizasyon içeren dünyanın etkili Bioenerji tekniklerinden biridir...

Bu yöntemle insanları buluşturma eylemine 2011 yılında Rusya ve Orta Asya’daki 6 eksrasensör & bioenergetik-psikoenergetik uzman hocalarının eğitmenlik derecesine uyumlanarak, icazet ve onaydan geçerek başlamıştır. Eğitmen olabilmek için gerekli 5000 seanslık çalışmasını ve gerekli süreyi doldurmuştur.

Hedef, son dönemde giderek suistimal edilen enerji tıbbı sahasında sayı olarak az insana öğretmek; ama etkili ve nitelikli ve yeterli olarak öğretmektir.

Alfa Bioenerji akımıyla en etkili ve aktif olarak irtibata geçebilmek ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için öncelikle 2 günlük Alfa Bioenerji eğitimi seminerine katılmanın yeterli geldiği görülmüştür.

Daha da geliştirmek isteyenler belli bir süre ve çalışmadan sonra ileri aşamaları da alabilmeye hak kazanırlar...

BU YOL; MALUMAT YOLU DEĞİL, MARİFET YOLUDUR...

Alfa Bioenerji 4 Aşamadan oluşmaktadır:

Bu eğitim semineri 1. Aşamadır; ancak ileri derecede yeterlidir.

2. Aşama Eğitimini alabilmek için en az 200-300 saatlik uygulama yapmış olmak ve 1. Aşamayı almış olmasının üzerinden 7-8 Ay geçmiş olması ve kişinin kendisini hazır hissetmesi gerekmektedir. Bu aşamada 2. aşama akımına uyumlanıp / realize olup titreşimleri yükselterek tali yöntemleri ve detaylı çalışma stillerini öğrenme ve yapabilir düzeye gelme vardır...

3. Aşamada ise Orijinal Hipnotik-Bilinçaltı-Trans yöntemleriyle destekli olarak Alfa Bioenerjiyi kullanma metodları öğretilecektir.

4.Aşamada ise Kuantum titreşimlerine erişme ve kullanma, ruhsal arınma, bedene, bilinçüstü düzeye hakimiyet kurma, sezgisel açılım ve kullanabilme, riyazat, enerji meridyenlerini aktive eden asanalar, şifanın-şifacılığın paradigmaları gibi kapsamlı çalışmalar içeren bir eğitimdir...(Kamp şeklinde yapılması planlanmaktadır...)

En baştaki 2 günlük (1. Aşama) uygulamalı eğitim seminerinden sonra katılımcıların bol uygulama yaparak başarı dolu çalışmalarına devam ederek kendilerini devamlı geliştirmeleri çok önemlidir.

Alfa Bioenerji Eğitim Seminerinden geçenler ve gayretle uygulama yapanlar daha ilk aylardaki başarılarında beyin tümörü, kısırlık, epilepsi, kist vb. gibi ciddi rahatsızlıklarda çok büyük başarılar sağlamışlardır.

ALFA BİOENERJİ NEDEN DAHA ETKİLİ?

Modern bilimle beraber insan biyolojisine yönelik; özellikle genlere, DNA’lara ve bedendeki elektrik akımlarına yönelik çok büyük gelişmeler oldu.

Enerjinin bir araç olduğu, asıl insan üstünde etkili olanın enerjinin içinde barındırdığı kozmik bilgi (informatsiya) akışı ve titreşim şekli olduğu Ruslar tarafından parapsikoloji merkezlerinde ve fizik araştırmalarında tespit edildi.

Bu yöndeki bilimsel gelişmeler karşısında bioenerji şifacılığı anlamında kullanılan eski tekniklerin hem titreşim olarak hem de aktarım metodu olarak günümüz insan bedenine yeterli olmadığı, fiziksel-zihinsel-ruhsal-enerjetik bütünlük içinde kapsamlı bir uygulamanın gerekliliği görüldü.

Bütün bunlar esas alınarak zaman içinde etkili Alfa Bioenerji metodu oluştu.

Alfa Bioenerji, kişinin fiziksel-zihinsel-ruhsal ve enerjetik tüm yönlerine etkili olarak hitap etmeyi amaç edindiğinden enerji aktarımında gerek bioenerjist ve gerekse terapi alan kişi alfa moduna direkt olarak kendiliğinden geçmektedir.

Öğrenilmesi kolay ve zararsız, etkisi ise oldukça yüksek bir bioenerji şifa metodudur. (HABER: İLKER YİYEN)

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Küfretti diye kuzenini öldürdü
Küfretti diye kuzenini öldürdü
 15 yıldır sağlık için her gün 20 kilometre yürüyen adama otomobil çarptı
15 yıldır sağlık için her gün 20 kilometre yürüyen adama...