O vekilden! Kahramanmaraş özür bekliyor
Reklam

O vekilden! Kahramanmaraş özür bekliyor

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a cevaben yaptığı paylaşımda Kahramanmaraş’a hakaret niteliğinde ki sözleri tepkilere yol açtı. Kahramanmaraşlı, İnce’den özür bekliyor.

12 Kasım 2017 - 13:36

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhuriyet Halk Partisi’ne yönelikOnlar yıktı biz ise inşa ediyoruz, ihya ediyoruz. O yıkan zihniyet hangi zihniyetti? Malum CHP zihniyetiydi. Şimdi gençlere sesleniyorum. Bunları yapıp kendi ecdadı olarak kendinden sonra gelenlere bırakanlar yanlış mı yaptılar? Onlar bıraktılar da bu yıkanlar o CHP zihniyeti doğru mu yaptı? Bunun hesabını sormayacak mısınız?” sözlerine tepkisini sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla gösteren ve içeriğinde Kahramanmaraş’a yönelik hakaret sözleri kullanan Milletvekili İnce’nin sözleri tepkilere yol açarken, Kahramanmaraşlı ise İnce’den özür bekliyor.

‘MARAŞ DONDURMACISI KILIKLI ZAVALLILAR’

İşte İnce’nin o açıklaması: “Kimsenin Cumhuriyetimizin Kurucusu Atatürk’ü kimseden kaçırdığı yok! Bilakis geç de olsa doğruyu görmenden memnunuz. Ayyaş demekten vazgeç, Anıtkabir’de Ata’nın huzurunda sap gibi durma sözlerin için özür dile, Atatürk düşmanı Maraş dondurmacısı kılıklı zavallılardan uzak dur yeter.”
 Haber: Kübra Şimşir

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaş meyve sebze ihracatçıları Ortadoğu'ya yöneldi
Yaş meyve sebze ihracatçıları Ortadoğu'ya yöneldi
Doğu Guta'daki ateşkeste terör örgütleri devre dışı
Doğu Guta'daki ateşkeste terör örgütleri devre dışı