TARIM MASAYA YATIRILIYOR!
Reklam

TARIM MASAYA YATIRILIYOR!

Kahramanmaraş'ı yeniden hayal etmek çerçevesinde düzenlenen çalıştaylara bir yenisi daha eklendi. Tarımın masaya yatırılacağı çalıştaya bugün Kahramanmaraş ev sahipliği yapacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli çalıştay için Kahramanmaraş'ta olacak.

08 Kasım 2018 - 10:41

Milletvekilleri ile birlikte yaptığı çalışmalarla Sağlıktan Çevre Şehirciliğe, Kültürden Tarım'a bir çok alanda Kahramanmaraş'ta çalıştaylar düzenlenmesinde katkısı olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, bugün ki Tarım Çalıştay'ı ile çalıştayları devam ettiriyor.

Kahramanmaraş bir çalıştaya daha ev sahipliği yapacak.  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, partinin grup başkanvekilliği görevine geldiği 2011 yılında başlattığı şehir çalıştayları devam ettiriyor. Kahramanmaraş'ta bugün Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin katılımı ile Tarım Çalıştayı Sektör Toplantısı gerçekleştirilecek.

Bakan Bekir Pakdemirli ilk olarak Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilecek olan Expo 2023 Sanayi ve Ticaret Odasında Kahramanmaraş Lansman'ına katılacak. Ardından Valilik ve Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret eden Pakdemirli, saat 13:30'da çalıştay'a katılacak. Saat 16:00'da ise Tarım Çalıştayının Sonuçlarının Değerlendirilmesine İlişkin Basın Toplantısı düzenlenecek.

HABER: ÖMER FARUK SALMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kapanan yollar paletli ambulanslarla aşılıyor
Kapanan yollar paletli ambulanslarla aşılıyor
Seyir halindeki otomobil yandı
Seyir halindeki otomobil yandı