Ulaşabilir vekiller olacağız
Reklam

Ulaşabilir vekiller olacağız

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Zuhal Karakoç Dora; “Milliyetçi Hareket Partisi olarak Kahramanmaraş’a ulaşabilir vekiller misyonunu getireceğiz. Halkımıza, perdesiz aralıksız direk kendimiz temas ediyoruz. Bizler halkımızın dertlerini sigara kâğıtlarına yazmıyoruz, peçetelere yazmıyoruz, hafızamıza kazıyoruz.” Dedi.

13 Haziran 2018 - 10:22

24 Haziran genel seçim çalışmaları çerçevesinde çalışmalarını sürdüren MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Zuhal Karakoç Dora konuştuğu tüm kesimlerden oy sözü alıyor. Klasik siyasi çalışmaların dışına çıkarak vatandaşa daha yakın davranan Karakoç Dora, süreç kısa olmasına rağmen daha çok insana dokunduklarını söyledi. Vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde Kahramanmaraş’ın hakkettiği gibi temsil edilmediği şikayetlerini aldıklarını belirten Karakoç Dora, Kahramanmaraş için ayağı yere basan projeleri 3 ay önce profesyonel bir ekiple hazırlamaya başladıklarını söyledi. Birkaç gün içerisinde projelerini anlatacağını dile getiren MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Zuhal Karakoç Dora şöyle konuştu; “Önceden ayağı yere basan projelerimizi hazırlamıştık, fakat gördüklerimiz ve halktan aldığımız geri dönüşlerle bunların üzerine ilaveler yaparak Maraş’ı büyükşehir olma vasfını sadece isminde değil içeriğinde de bizim sunacağımız katkılarla inşallah yaşatacağız. Daha önce de söylediğim gibi siyasete kadın eli değecek bunu hissettireceğiz. Bu güne kadar Kahramanmaraş’a çok şey yapılmak istendi fakat bunlar hayata geçirilemedi. Siyasetin biraz yorgun olduğunu düşünüyorum, bunun içinde daha dinamik ve heyecanlı kadrolara ihtiyaç var. Milliyetçi Hareket Partisinin kadroları bu anlamda başka bir çehre kazandıracak. Heyecanımızla Maraş’ın çehresini her köşesini dokunduğumuzu göstereceğiz.”

SİGARA KAĞITLARIN A DEĞİL HAFIZALARIMIZA KAZIYORUZ

Projelerinden birini Bugün Gazetesiyle paylaşan Karakoç Dora,”Elbistan’da özelleştirme ihalesi yapılan Şeker Fabrikasına Konya Torku modeli getirmeyi hedefliyoruz. İnsanları doğduğu yerde doyurmayı amaçlıyoruz. En önemlisi Maraş siyaseti açısından bunu her yerde dile getirmek istiyorum; Milliyetçi Hareket Partisi olarak Kahramanmaraş’a ulaşabilir vekiller misyonunu getireceğiz. Halkımıza, perdesiz aralıksız direk kendimiz temas ediyoruz. Bizler halkımızın dertlerini sigara kağıtlarına yazmıyoruz, peçetelere yazmıyoruz, hafızamıza kazıyoruz.”

BUGÜNE KADAR ERDOĞAN’IN MİRASINI YEMİŞLER

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Nusret Güloğlu ise 24 Haziran genel seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ilk turda çıkartacaklarını söyledi. Tabanda ise yerel siyasetçilere tepki olduğunu öne süren Güloğlu şöyle konuştu; “tabanda bu güne kadar Recep Tayyip Erdoğan’ın mirası yenildiğinde dolayı halkta bir tepki var. Bu da tabanın nasıl olsa biz oy alırız düşüncesinin artık tutmadığını, çalışan, koşan vekillere ihtiyaç olduğunu gösteriyor. Temennimiz 24 Haziran seçimlerinde, ilk turda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la kazanmak ve Milliyetçi Hareket Partisi’ni güçlü bir şekilde meclise sokmak.”

Cumhur ittifakının temelini liderleri Devlet Bahçeli’nin kurduğunu hatırlatan MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Nusret Güloğlu; “Recep Tayyip Erdoğan’ı AK Partiden önce Milliyetçi Hareket Partisi  aday olarak gösterdi. Biz Ülkücüler yola çıktığımız zaman bedeli ne olursa olsun o hedefe ulaşırız. Recep Tayyip Erdoğan kazanmadıktan sonra biz isterse çoğunlukta olalım bir anlamı olmaz. Çünkü Türkiye’nin beka sorunu var, bundan dolayı her ülkücü, normal adaylarımız dışında teşkilatlarımızla liderimiz karar aldı, Liderimiz bazı gerçekleri gördü, her ülkücüde o yoldan gitmek zorunda. Önce Ülkem sonra partim sonra ben. Şimdi ülke Recep Tayyip Erdoğan, Parti milletvekillerimiz, en sonda da biz.”

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Yaşlı adamı evinde gasp eden zanlılardan biri daha yakalandı
Yaşlı adamı evinde gasp eden zanlılardan biri daha yakalandı
 Kahramanmaraş’ta çığ altında kalan vatandaşın cansız bedenine ulaşıldı
Kahramanmaraş’ta çığ altında kalan vatandaşın cansız...