’’ÜLKEMİZE GÜNEŞ, ÇOK GÜZEL DOĞDU’’
Reklam

''ÜLKEMİZE GÜNEŞ, ÇOK GÜZEL DOĞDU''

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Partinin zaferi ile sonuçlanan 24 Haziran Seçimleri sonrasında basın mensupları ile bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.

27 Haziran 2018 - 11:10 - Güncelleme: 27 Haziran 2018 - 11:40

AK Partinin dev zaferi ile sonuçlanan 24 Haziran seçimleri sonrasında halkın kendi oyları ile seçtiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  şimdi de halkın seçtiği ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin ilk Cumhurbaşkanı olarak tarihe geçti. Kahramanmaraş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği oylar ile Türkiye genelinde derece yaptı.

Kahramanmaraş'ta yaptığı başarılı çalışmalar ile AK Partiyi halka sevdiren, verdiği vaatleri bir bir yerine getirerek vatandaşların büyük takdirini toplayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ise zafer sonrası basın mensupları ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.

Haftaya zafer ile güzel bir şekilde başlandığını belirten Başkan Fatih Mehmet Erkoç, ''Çok güzel bir haftaya başladık. Ülkemize güneş çok güzel doğdu. Pazar günü kahraman milletimiz tarihi bir karar verdi. Bence Türk tarihinin en önemli kararlarından, en önemli noktalarından bir tanesi, Pazar günü olan seçimdi. Cumhurbaşkanımıza, milletin adamına, millete kendini adamış vâkıf etmiş güzel insana hem Kahramanmaraş’ımızda tarihi bir destek verildi hem de Türkiye genelinde destek verildi. Saygıdeğer milletimiz partimizi çok büyük bir destekle mecliste birinci parti yaptı'' dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKILLI ŞEHİR TEKNİK DESTEK SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
AKILLI ŞEHİR TEKNİK DESTEK SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
BAŞKAN ERKOÇ’TAN KÜLTÜR KAMPÜSÜ’NDE İNCELEME
BAŞKAN ERKOÇ’TAN KÜLTÜR KAMPÜSÜ’NDE İNCELEME