WhatsApp’ın sinir bozan o tuşu sonunda değişiyor!
Reklam

WhatsApp’ın sinir bozan o tuşu sonunda değişiyor!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcılarını hayli mutlu edecek bir yeniliği uygulamasına ekliyor. WhatsApp’taki gönder tuşu ile aynı yerde bulunan ve WhatsApp kullanıcılarının sinirini oldukça bozan ses kayıt butonu yeni güncelleme ile birlikte yenilenecek.

07 Haziran 2018 - 10:01

WhatsApp İOS ve Android kullanıcıları için bir yeniliğe daha imza atıyor. Facebook bünyesinde faaliyetlerini sürdüren WhatsApp, kullanıcılarının bir dileğini daha gerçekleştiriyor.

WHATSAPP SES KAYIT TUŞU YENİLENİYOR

WhatsApp güncellemesi ile birlikte ses kaydı özelliğine yenilikler eklenecek. Yeni güncellemeyle gönder tuşu ile aynı yerde çıkan ve kullanıcıların yanlışlıkla basmasına neden olan ses kayıt tuşunu yenileyecek. WhatsApp’ın yeni ses kayıt tuşu kullanışlı bir hale getirilerek kullanıcılara sunulacak.

WhatsApp Beta sürümünde ortaya çıkan yenilikler şimdilik maalesef Beta kullanıcılarının kullanıma açık durumda. Ancak WhatsApp’ın İOS ve Android cihazlar için yayınlayacağı güncelleme ile birlikte yeni ses kayıt tuşunu da tüm WhatsApp kullanıcılarına sunması bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Küfretti diye kuzenini öldürdü
Küfretti diye kuzenini öldürdü
 15 yıldır sağlık için her gün 20 kilometre yürüyen adama otomobil çarptı
15 yıldır sağlık için her gün 20 kilometre yürüyen adama...