YAMANDAN TATLI DOPİNG!..
Reklam

YAMANDAN TATLI DOPİNG!..

TFF 2.lig Kırmızı grupta mücadele eden Kahramanmaraşspor'un kampını ziyaret eden ve Kahramanmaraşspor taraftarı olan Engelsiz küçük taraftar Ahmet Eren Yaman Edeler Taraftar Grubu adına akşam idmanını ziyaret ederek tatlı ikramında buldu.

12 Ocak 2019 - 10:27

Devre arası kampını 20 Ocak’a kadar kendi tesislerinde devam edecek olan Kahramanmaraşspor’a Kampı programı idmanı sırasında Taraftar Gruplarından Edeler Grubunun Engelsiz küçük taraftarı Ahmet Eren Yaman sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.  Antrenmanlarına giderek takıma moral vermek adına baklava ikramında bulundu. “TAKIMIMIZIN HEP YANINDAYIZ”

Engelsiz küçük taraftar Ahmet Eren Yaman Antrenman sonrasında yaptığı açıklamada “Biz takımımızın şampiyon olacağına inandığımız için buradayız. Futbolcu abilerimin takımı şampiyon yapmalarını istiyorum. Bizler taraftar olarak Edeler Grubu olarak Futbolcularımıza elimizden gelen desteği, takımın 12. adamı nasıl olunur bunu göstereceğiz. Kahramanmaraşspor’un başarılı ve istikrarlı olması için üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Biz takımımızı çok seviyoruz. Renklerine gönül verdiğimiz bu takımın başarısından en büyük mutluluğu da yine bizler duyarız. Biz hem yönetime hem de teknik ekibe güveniyoruz. Kahramanmaraş aslanı yeniden kükreyecektir. Şuan ki durumumuz tabiî ki kötü değil, taraftarlar olarak biz şampiyonluk istiyoruz. Ancak bu durumun bir mücadeleye bağlı olduğunu biliyoruz. Bu mücadelenin de Kahramanmaraşsporlu futbolcuların yüreğinde olduğunu biliyoruz. Biz 12. adam olarak her şeye hazırız. Yeter ki Kahramanmaraşspor’da hazır olsun” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirin Kahramamaraşspor Teknik Patronu Hayati Soydaş ise Edeler Grubunun bu anlamlı ziyareti için teşekkür ediyorum. Özellikle Engelsiz küçük taraftar Ahmet Eren Yaman bizleri mutlu etti. Onun Kahramanmaraşspor sevgisi her şeye değer. Çok Teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. (HABER: İLKER YİYEN)

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bu hastanede ERCP ve cerrahi işlem aynı anda yapılıyor
Bu hastanede ERCP ve cerrahi işlem aynı anda yapılıyor
EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI
EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI