BU ÇAMUR NURSİ BAŞKANA TUTMAZ.
Reklam
Abdurrahman AKBABA

Abdurrahman AKBABA

BU ÇAMUR NURSİ BAŞKANA TUTMAZ.

Geçtiğimiz günlerde birisi çıkmış Ankara’dan seslenmiş Ekinözü Belediyesi ve Başkanı Nursi Çeleğen hakkında vermiş veriştirmiş,neymiş efendim yolsuzluk varmışmış,usulsüzlük varmışmış vesaire..

Neyse meşhur bir atasözü var "kapının kilit tutmayacağına dair"siz anladınız tabi, ama onu buradan ifade etmek  istemiyorum.

Ama hemen buradan çamurculara  Kuranı Kerim’de Hucurat süresinde yüce Allahın "Biri, size bir haber getirirse, ona inanmadan önce, doğru olup olmadığını iyice araştırın, yoksa bir topluluğa yanlışlıkla bilmeden kötülükte bulunur, incitirsiniz de, sonra yaptığınızdan pişmanlık duyarsınız "emrini hatırlatmak istiyorum.

Nursi başkana leke sürmek isterken hem Ekinözü ilçemize hem de Nursi başkanın  bağlı bulunduğu partiye ve seçmenlerine zarar vermiş ve hakaret etmiş, incitmiş  oluyorsunuz.

Ama nafile bu çamur Nursi başkana yapışmaz bu böyle biline, yani birileri birilerini alenen kullanmış.

Kıymetli okurlarım Ekinözü belediyesinin geliri ve son derece kıt imkanlarını hepimiz biliyoruz, her tarafı para olsa ne yazar. Ne yazar derken kimse yanlış anlamasın her şey ortada eğer böyle bir iddiaya azcık inansak hesabını bu sütunlardan sorarız.

Benim acizane inancım ve kanaatim belediye personel ve akaryakıt giderlerini zor karşılarken siz yenen hangi paradan bahsediyorsunuz.

Sözün özü kişisel hırs ve çıkarlarınız uğruna iftira ve çamur atmak gibi yanlışı kesinlikle kimsenin yapmaya hakkı yoktur.

Nursi başkanı tanıyan bir kişi olarak diyorum ki Nursi başkanı böyle şeylerle yıpratamazsınız ve onun onuru ile bu şekilde oynayamazsınız. Yani  çamur siyaseti üzerinden gitmemeninizi öneririm.

Nursi başkan millet arkanızda, siz çalışmaya devam edin.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar