BİZİM GÜNÜMÜZ…
Reklam
Seval Akçöp

Seval Akçöp

BİZİM GÜNÜMÜZ…

Şimdi saysam güzel ülkemizde kutlanan kaç tane gün var diye, bu sayfaya sığmaz. Mutlaka kutlanan her günün muhatapları, bu kutlamayı hak ediyordur. Burada sıkıntı yok.

Bugünde bizim günümüz. Bunu demeye çalışıyorum esasında.

Günümüz kendimize hayırlı olsun derken,  bizim günümüzde bizleri hatırlayan dost-akraba-arkadaş başta olmak üzere, özellikle idarecilerimize ve siyasilere teşekkür ediyorum.

Ben mesleğe başlayalı çok yıl oldu.  Hala işin başında gibiyim. Her geçen gün yeni bir şeyler öğrendiğimde, bir önceki gün ne kadar acemiymişim diyerek kendimi özeleştiri yağmuruna tutuyorum.

Hiç kimsenin dört/dört’lük olamayacağı varsayımından yola çıkarak, eksiklerimiz ve hatalarımız için muhataplardan af diliyorum.

Dedim ya bunca senedir, günden güne eksiklerimi tamamlamaya çalışırken, daha dün mesleğin hiçbir yerinde olmayıp ta iki toplantıya katılıp, iki soru sorunca kendini havalarda görenlerin, kirli de pasaklıyı beğenmez hesabı, meslekte kendilerinden eski olanları eleştirmeye kalkanları da kıl oldum abi diyerek, hadlerini aşmamalarını bir öz eleştiri mahiyetinde selamlıyorum.

Günümüz kutlu olsun..

Memuru, işçisi de dahil olmak üzere, bu gönül vermiş, ömür harcamış ağabeylerimizin de gazeteciler gününü kutluyorum…

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar