ABD 'NİN KANLI ELÇİLİK AÇILIŞI

      Eli kanlı İsrailve  ABD yetkilileri Kudüs'te ABD elçiliğiaçmak için toplandılar. Ama bu açılışta Müslüman kanı dökmek planları dayapılmıştı.

      Çünkü Kudüs Filistin'in olmasına rağmen ABD ısrarla Kudüs'üİsrail topraklarına katma davası ile Telaviv deki elçiliğini Kudüs'e taşımayıkafasına koydu. Netice de 14 Mayıs 2018 tarihinde kanlı bir Pazartesi planıiçinde  dünyanın gözüne baka bakainsanları katlederek elçilik binası açtılar.

   Müslüman kanıakıtmanın sevinci içinde  kurdelekestiler.  60 dan fazla  Müslüman şehit edildi. 2 binden fazla insanyaralandı. Bu kanlı  elçilik açılışına da"Barış" içinde elçilik açtıklarını beyan ettiler.   ABD 'nin İsrailli  uşakları tamtamlarla ,sahtekarca gülmelerle elçilik açtıklarını ilan ettiler.

    Dünyanın enterörist insanları Yahudiler arasındadır. Bu İsrail tamamen teröristlerdenoluşmuş bir guruptur. İsrail bir devlet değildir. Bir terör örgütüdür. Bu terörörgütüne destek olan ABD ,masum , silahsız ,çocuk,kadın demeden insanların  üzerine acımasızca otomatik silahlarlasaldırdılar.

       ABD 'nin Kudüsde  elçilik açılışı , tarihsayfalarına  "Kanlı Barış "olarak girecektir. Gelecek nesiller  ABDve İsraili nefretle okuyup, lanetle anacaktır.

     ABD ve İsrailtarih sayfalarına  terörist devletlerolarak girecektir.

     Filistin de şehitedilen insanların elbette kanı yerde kalmayacaktır. Allah'ın bir hesabı veplanı vardır. Bu kadar masum kanını yere akıtan, bu canilerin cezasını  Rabbim verecektir. Çünkü  Allah bunun müjdesini ilahi Kuranındabildirmektedir.

    Biz inanıyoruz.Mazlumun kanı yerde kalmaz.

 

YORUM EKLE

banner15