Akıllı kamera dönemi

Bilişim ve güvenlik sektöründeki gelişmeler her geçen günartıyor. Pronet’in sayısız özelliğe sahip yeni güvenlik çözümü KameramPro, evve işyerlerinde çok sayıda kameranın izlediği alana giren kişileri ve araçlarıtek tek sayıyor, belirli bir alandan izinsiz çıkıldığında anında haber veriyor.

Yüksek görüntü kalitesine sahip KameramPro’nun en önemliözelliklerinden biri ise sistemdeki tüm kameraların ve hareketlerin ceptelefonundan bile takip edilebilmesi. Ayrıntılı raporlama, detaylı video analizözellikleri de sunan KameramPro, bu alanda en kapsamlı ve gelişmiş kameraplatformu olarak öne çıkıyor. Güvenlik sistemlerinde “akıllı kamera” döneminibaşlatan KameramPro, yakında eklenecek özellikleriyle kişileri yüzündentanımaya da başlayacak.

Pronet, çok noktalı, merkezden yönetilen kurumlardanbüyük iş yerlerine, geniş evlerden büyük bahçeli alanlara kadar herkes için enkapsamlı kamera yönetim platformu olan KameramPro’yu kullanıma sundu.

 

KameramPro’da neler var?

Mobil cihaz üzerinden canlı video izleme,

Kamera ayarlarını değiştirme ve videoların e-posta olarakiletilmesi,

Kamera seçiminde özgürlük. Marka, model bağımsız tüm IPve analog kameralarla uyumlu,

Kullanıcının sahip olduğu mevcut kameraların sistemedahil edilmesine de olanak sağlayan esnek yapı,

Kendine ait mobil uygulama,

Her kamera için sınırsız hareket algılama alanı,

Yedekli lokal ve buluta kesintisiz kayıt özelliği,

Kameralar çevrimdışı olduğu taktirde kullanıcıyı uyaranakıllı uyarı sistemi.

İş yerinize izinsiz giriş ve çıkışlar artık kontrolünüzaltında

Raporlama, görüntü kalitesi ve video analiz özellikleriile Türkiye’deki en kapsamlı ve gelişmiş kamera platformu olan KameramPro,sunduğu teknolojik çözümlerle de dikkat çekiyor. Platformun özellikleriarasında:

Önceden tanımlanmış -herhangi bir büyüklükteki- bir alanaizinsiz girişler olduğunda alarm üreterek uyarı vermesi,

Belirli bir alanın dışına çıkan veya içine giren tümobjeler/kişiler/araçlar için alarm üreterek uyarı sağlaması,

Belirlenen bir alandaki obje, araç ve insanlarınsayılması,

Önceden belirlenen ve hareket olduğu anda uyarı verilmesiistenen bir lokasyonda oluşan hareket için alarm üretilmesi gibi hizmetler deyer alıyor.

Platform, yakın zamanda sisteme dahil edilecek olan objealgılama ve yüz tanıma özellikleriyle çok noktalı, geniş alanlarda denetimiartıracak.

1995 yılında kurulan Pronet, bugün yaklaşık 200 bin aktifgüvenlik sistemi kullanıcısı ve 5000’i aşan özel güvenlik projesiyle sektörününlider şirketidir. Sunduğu güvenlik çözümleriyle kişi, kurum, kuruluş, öz varlıkve bilginin korunmasını sağlayan Pronet, ev ve işyeri güvenliğinin yanı sırabankalar, alışveriş merkezleri, havaalanları, perakende mağaza zincirlerinin dearalarında bulunduğu birçok büyük kuruma yönelik hizmet ve çözümler üretiyor.

  Hizmetlerinihırsızlığa karşı önleyici ve caydırıcı tedbirlerle sınırlı tutmayan Pronet,abonelerine ‘5 Korumalı Güvenlik Hizmeti’ ile hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, subaskını gibi olayların yanı sıra acil sağlık ve panik durumlarına da müdahaleedebiliyor.

  İnsana veteknolojiye sürekli yatırım yapan Pronet, bunun bir sonucu olarak alarm sonrasıaboneyi ortalama 10 saniyelik arama hızıyla dünya standartlarının üstünde birhizmet veriyor. 2015’te Türkiye’de En İyi Müşteri Deneyimi Ödülü’nü kazanan Pronet,2016’da da çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijlietkinliklerinden 11. Contact Center World Awards’ta, “En İyi Müşteri Deneyimi”kategorisinde önce EMEA Bölgesi (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) ve sonra dünyabirincisi oldu.

Pronet ayrıca, dünyanın en saygın iş ödülleriorganizasyonlarından Stevie Awards 2016’da 4 altın, 3 bronz ödül kazanarakönemli bir başarıya daha imza attı; 2017’de ise “Yılın Müşteri HizmetleriEkibi” kategorisinde ödüle layık görüldü.

YORUM EKLE

banner15