AMATÖRÜN SESİ AMATÖRÜN NEFESİ OLMAK!


En samimi en temiz duygularımla kendi çabalarım veverdiğim mücadele ile Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesinde farkındalık yaratmayaçalıştığımı bilmeyen yoktur sanırım.

Zaman zaman kalemimle de desteklediğim Amatör Camiaya herzaman yenilikçilik kazandırmaya da çalışacağım.

Gerek ASKF Görevim olsun, Gerek Kulüpçülük Kimliğim olsungerekse meslek aşkımla birlikte hareket ettiğim yenilikçilikte Profesyonel Sporalanlarında yaşanılan yeni bir oluşuma Kahramanmaraş’ta Bugün TV olarak renkkatmaya çalışıyorum.

Amatör futbol ve spor camiası için videolu yayına geçerekgörsel anlamda yenilik yaparak güzel bir başlangıç yapıp görsel tanıtıma dakatkı sunmaya çalışıyorum.

 Tabi olumlueleştirilerde alıyorum.

Olumsuza yönelikte…

Tabi eleştiriler hoşuma da gitmiyor değil…

Her insan hata yapar önemli olan o hatalardan dersçıkarmak, hatta eleştirilerle kendine ders çıkarmak gerektiğini düşünüyorum.

Müsabakanın atmosferini Maç sonu açıklamaların yer aldığıadeta profesyonelliğin bile son dönemlerde 2 ve 3’cü Liglerde unutulmaya yüztutmuş bir olaya imza atmaya çalışıyorum.

Hafta içi ise Özel Röportajlarla gündem yaratmayaAmatörün sesi, Nefesi olmaya çalışıyoruz.

İlk olarak Yaklaşık 4 yıldır Futbol İl Temsilciliğigörevini sürdüren Ali Kazancı ile yaptığımız Röportajla yola koyulduk.

Geçmiş dönemlerde ASKF’nin çeşitli birimlerinde görevalan ve şu an ASKF Başkan Vekilliği görevini de sürdüren Kazancı, Birçok Amatörkulüplerde de futbol oynadı ve yöneticilikte yaptı.

Yıllardır sporun içinde olan Futbol İl Temsilcisi AliKazancı, önemli konulara değinerek, ailelerin çocuklarını sporayönlendirmelerini istedi.


Kazancı ayrıca altyapıdan yetişen sporcuların önününkesildiğini, bu sorunun çözümü noktasında çalışmaların yapılmasını ve Kahramanmaraşlısporcuların ülkemiz sporuna kazandırılması gerektiğini dile getirmişti. 

Beyefendi kişiliği hafızalarda yer edinen Ali Kazancı,samimi açıklamalarda bulunurken, yeni sezon Kazasız belasız tamamlamak içinçaba sarf ettiklerini ‘AİLE’ ortamında çalıştıklarını ifade etmişti.

‘Biz bir aileyiz’ diyerek ‘el ele vererek bu büyük aileyehizmet etmekten büyük onur duyuyoruz’ cümlesine istinaden Bizde Futbolcamiasının sesi olma yolunda Amatörün sesi amatörün nefesi olmak için Yazıişleri Müdürlüğünü üstlendiğim Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi’ni n Sporsayfalarını İnternet adresini Spor camiasına açtım.

Daha sonra ise, Şehrimizde “Biz bir aileyiz” sloganıylabinlerce gencin yer aldığı kulüpleri çatısı altında barındıran KahramanmaraşAmatör Spor Kulüpleri’nin başkanı Ergün Önal, ile yaptığımız röportajda 

Türk sporuna hizmet vermenin onurunu yaşadığınısöylemişti.

Bizde Amatörün sesi amatörün nefesi olma yolunda inşallahASKF, TFFGHD, TÜFAD, Saha komiserleri, İlk Yardımcı ve diğer kuruluşlarla birlikteHareket ederek başladığımız işi anlımızın akı ile devam ettireceğiz.

Amatör sporda çekilen sıkıntıları içinde olan birisiolarak biliyor ve yaşıyorum.

Kulüplerin ayakta kalmak için neler yaşadığını, Bellibaşlı sıkıntılarını gerek yazılarımda gerekse Yapılan Röportajlarda yerveriyorum.

 Amatör spordaçekilen sıkıntıları tüm detayları ile inceliyoruz.

Kulüplerin ayakta kalmak için neler yaşadığını görüyoruz.

Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi ve Bugün TV olarak AmatörünTaban birlikleri ile istişare içerisinde olacağız.

Amatörün kanayan yarasını sarma noktasında çözüm yollarıve yapılması gerekenleri tartışacağız.

ASKF Başkanı Ergün Önal ile yaptığımız Röportajda ifadeettiği gibi çeşitli projelerin hayata geçmesine öncü kuruluş olacağız.

Amatör Evi Başta olmak üzere, Süpür amatör ligi hayatageçirme, Kulüpleri ayakta tutma gibi projeleri de gündeme taşıyacağız.

Amacımız Amatörün yaşaması..

Bu Nedenle Amatörün sesi, Amatörün Nefesi olmaya adayız.

 Kalın Sağlıcakla…

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM EKLE

banner15