Çocukların bayram sevinci

Kahramanmaraş'ta genç gönüllüler tarafından oluşturulan Umut Elleri Derneği gerçekleştirdiği projeyle çocuklara sevindirdi.

Çocukların bayram sevinci

Projeyle ilgili olarak konuşan Umut Elleri Derneği Başkanı Büşra Şen, ''Yine farklı bir proje gerçekleştirmiş bulunuyoruz.  Bu bayram  çocukların bayramı olsun dedik ve kolları sıvadık. 'Bayram Sevinci' adını verdiğimiz projemizde istedik ki çocuklar kendi bayramlıklarını kendi zevklerine göre istediği gibi alsınlar. 4 gün boyunca süren bayram sevincinde çocukları AVM'ye getirerek buradaki mağazalarda gönüllü üyelerimizden oluşan abi ve ablaları ile dilediği gibi alışveriş yaptılar'' dedi.

Dar gelirli ailelerin çocuklarından oluşan bu projemizde toplamda 210 çocuğun bayramlık kıyafetleri alındı diyen Şen, ''Her gün alışveriş sonrasında da tabi ki oyun oynamayı da ihmal etmedik. Palyaçomuzla  birlikte çocuklarla çocuklar gibi eğlendik.  Hepsinin heyecanı, mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Mutluluk bulaşıcıdır elbette onları mutlu gördükçe bizler de mutlu olduk.  Projemizi başlattığımız ilk günden bugüne her zaman yanımızda olan bir çok güzel kalpli insanlar var. Onlara ne kadar teşekkür etsek az.  Umut Elleri Derneği  Yönetim Ekibine ve Gönüllü Üyelerine katkılarından dolayı  teşekkür ederiz. Dileriz daha nice mutluluk dolu günlerimiz olsun'' diye konuştu.

HABER: ÖMER FARUK SALMAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15