TDP engelli Merve ile bir araya geldi

TDP engelli Merve ile bir araya geldi

Kahramanmaraş'ta Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri engelli Merve Aslan'ı evinde ziyaret etti.

Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesinde yaşayan engelli Merve Aslan'ın polislere karşı ilgisi ve sevgisi sonrasında Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğünde görevli polis ekipleri Merve'yi evinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.

Sabah saatlerinde polisleri kapısında gören Merve şaşkınlığını gizleyemezken, sevincinden polislere sarıldı. Polis ekipleri Merve'ye karanfil, tişört, kalem, şapka gibi çeşitli hediyeler verdi. Üzerinde TDP logosu olan tişörtü giyip, şapkayı takan Merve, ''Bende polis oldum'' dedi. Merve kendisini ziyaret eden polislere, onları çok sevdiğini söyledi. Polis ekipleri Merve ile bir süre vakit geçirdikten sonra, Merve polis aracına binerek evinin çevresinde polislerle birlikte tur attı.  

Merve'nin polisleri çok sevdiğini belirten Annesi Münevver Aslan, ''Kızım polisleri çok seviyor. Kendisini daha öncede karakola götürmüştük. Çok sevinmişti. Bugünde Toplum Destekli Polis ekipleri evimize geldi. Merve çok mutlu oldu. Her zaman bekleriz'' diye konuştu.

Ziyaret sonrası Merve'nin ailesi Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

HABER-FOTO: ÖMER FARUK SALMAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15