Türkiye Terörü Temizledi

Türkiye Terörü Temizledi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada, ''Türkiye şehirlerinden ve kırsalından terörü temizledi'' dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan ve beraberindeki heyet ile Azerbaycan Bulvarı üzerindeki esnafları ziyaret etti.

''VATANDAŞ, MESELE MEMLEKET MESELESİ DİYOR''

Biz Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi meydanların ve sokağın diline bakıyoruz diyen Ünal, ''Şu an Kahramanmaraş'ta sokakta, vatandaşlarla ve esnafla beraberiz. Şu ana kadar Sefer bey ile gittiğimiz her yerde vatandaş kararını vermiş. Vatandaş, mesele memleket meselesi diyor. Bizim işimiz Cumhur İttifak'ını güçlendirmek diyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun YPG, PYD ile ilgili yaptığı açıklamayı tüm Türkiye duydu. Bu artık gafleti dalaleti geçmiş bir durum. Türkiye bölgesinde son 6 yıldan beri istikrarını, ekonomisini, şehirlerinin güvenliğini, ülkesinin bekasını sağlamak için güçlü bir mücadele verirken, öbür taraftan muhalefet ya meselenin farkında değil yada başka bir maksat görüyorum'' dedi.

''TÜRKİYE ŞEHİRLERİNDEN VE KIRSALINDAN TERÖRÜ TEMİZLEDİ''

Türkiye şehirlerinden ve kırsalından terörün temizlendiği belirten Ünal, ''Şimdi Türkiye, Suriye'de ki terörü temizliyor. Bütün bunları ne için yapıyoruz? Eğer biz Afrin'e girmeseydik, Zeytin Dalı Harekatını yapmasaydık, Kilis, Urfa, Antep güvende olur muydu? Buraları nerden savunursunuz? Afrin'den, Elbab'tan savunursunuz. Biz şehirlerimizin ülkemizin güvenliğini sağlamak, ülkenin bekasını helal getirmemek için MHP ve AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli, milli ve yerli bir duruş sergileyerek büyük bir mücadele verdi. Vatandaş bugüne kadar eğitimde, ulaşımda, sağlıkta sorunları çözüldü mü? Çözüldü. Buna bakıyor. Peki bundan sonra kim çözer?  CHP çözebilir mi'' diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15