DULKADİROĞLU'NA YENİ YÜZ MEHMET AKPINAR

Dulkadiroğluİlçemize yeni  yüzler aday adayı oldu.Adayların hepsini de tanırım. Hepsinin de niyetleri halis. Memlekete hizmetetmek istiyorlar. Çıtayı biraz daha yükselteceklerini düşünüyorum.

     MehmetAkpınar  bana birkaç defa konuyuçıtlattı. Yapabileceğini, seçmenin yeni yüzler görmek istediğini işaret ettim.

    MehmetAkpınar'ı çocukluğundan beri tanırım. Adımlarını temkinli ve bilinçliatar.  Sempatiktir. Yüzündeki tebessümyapmacık değil. Zorlama yoktur. Olduğu gibi konuşursunuz. Halkın içindengeliyor. Sıkıntıyı,yokluğu ve  zorluğuyaşamış. Düzenli ve disiplinli bir iş hayatı var. Adımları dikkatliatıyor.  Düzensiz ,çapraz ve şaibeliişlerden kaçınıyor.

    Siviltoplum  kuruluşlarının faaliyetlerinekatılıyor. Hem Onikişubat  BelediyesiMeclis üyesi ,hem de  İmam Hatipler PlatformuKahramanmaraş İl Koordinatörü olarak, Tarih Kültür Ve Turizm Platformunun çalışmalarına  katılıyor. 

    AK PartininKuruluşundan beri aktif olarak  çalışanbir iş adamıdır. Ben Dulkadiroğlu İlçesine Başkan seçilince faydalı olacağıkanaatindeyim.

    Aday adaylığısürecinde  ,adaylığı sürecinde,seçilince  başkanlığı sürecinde  Mehmet Akpınar'a   kolaylıklar diliyorum.

    Şehrimizin çokhizmete ihtiyacı var. Seçilen Belediye Başkanları kafalarını kuma gömmemeli.Ufku geniş olmalı. Saplantılardan kaçınmalı. İnsanlara adaletli yaklaşmalı.Şehrin temizliğine  ve estetiğine önemverilmeli. Çarpık yapılaşmaya izin vermemeli. Bakıyorsunuz  18 katlı binalar dikilmiş. Yanında iki katlıyapılar var. Binaların kimi yüksek ,kimi engin. Estetik yok. Mimarı birgüzellik yok.

   Yollar,kavşaklartrafik akışına uygun yapılmıyor. O kadar hızlı yol değişimi var ki akşam başka,sabah başka oluyor. Uzun vadeli projeler olmalı. İyi  düşünüp bir kere yapılmalı. İstişare  yapılmalı. Emekler boşa gidiyor.Paralar boşaharcanıyor.

     Yeni adaylarıvatandaş  ince eleyip sık dokuyacak.Benden demesi…

   

    

YORUM EKLE

banner15