Paris'te bilim kongresinde KSÜ rüzgârı esti

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinden iki öğrenci, Zetaş Limited Şirketinin katkılarıyla Fransa’nın başkenti Pariste düzenlenen IV. International Symposium on Multidisciplinary Studies (ISMS) sempozyumuna iki bildiri ile katıldılar.

Paris'te bilim kongresinde KSÜ rüzgârı esti

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinden iki başarılıöğrenci bildirileriyle IV. International Symposium on Multidisciplinary Studies(ISMS) sempozyumuna katıldılar. ZETAŞ Ltd. Şti tarafından desteklenen projedeKahramanmaraş’tan Nesibe Nur Yıldırım ve Burak Üstüner Fransa’nın başkentiParis’teki sempozyuma damga vurgular.

ZETAŞ Ltd.Şti tarafından desteklenen bilim insanları,Fransa’nın başkenti Paris’de ISMS organizasyonu tarafından düzenlenen IV.International Symposium on Multidisciplinary Studies (ISMS) sempozyumuna ikibildiri ile katıldılar. KSÜ, Makine Mühendisliği Bölüm öğrencisi Nesibe NurYıldırım ve yine KSÜ, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümümezunu Burak Üstüner birer makale sunarak hem Kahramanmaraş’ın hem KSÜ’nünadını duyurdular, hem de ZETAŞ Ltd.Şti’ni başarı ile temsil ettiler. Zetaş Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Veli Yıldırım çiçeği burnunda bilim insanlarınıtebrik ederek başarıların devamını diledi. HABER: MELİHA KÜÇÜKÖNDER

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2018, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15