PAZARCIK'TA OKULLAR ARASI SES YARIŞMASI DÜZENLENDİ

Pazarcık’ta okullar arası ses yarışması düzenlendi.

PAZARCIK'TA OKULLAR ARASI SES YARIŞMASI DÜZENLENDİ

PazarcıkBelediyesi konferans salonunda gerçekleşen yarışmaya Pazarcık KaymakamıÇağlayan Aydın, İlçe Garnizon Komutanı Abdulkadir Yağar, İlçe GençlikHizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yaprak Bozdağ, İlçe Belediye Başkan YardımcısıCemalettin Nadir Aras, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çilo, diğer protokoltemsilcileri ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.


Sesyarışmasında S.Ü. Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı Seher Atmaca’nınbaşkanlık yaptığı jüride öğretim üyeleri Soner Okan, Alper Şakalar ve SosyalGüvenlik Görevlisi Emre Kasırga görev aldı.


Öğrencilertarafından birbirinden güzel performanslar sergilenirken, söylenen şarkılar protokoltemsilciler ve vatandaşlar tarafından ilgiyle dinlenerek izleyenlerden tam notaldı.


12 yarışmacıbirbirinden güzel şarkıları seslendirerek vatandaşların beğenisini toplayanyarışmada, sesiyle izleyicileri mest eden “Selanik Türküsü” isimli şarkıyıseslendiren Pazarcık Anadolu Lisesi Öğrencisi Gizem İdlikut birinci, Narlı ÇPLLisesinden Salman Can ikinci ve Anadolu Mesleki Teknik Eğitim Lisesinden SelmaGözlüklü üçüncü oldu.


Yapılanyarışmada dereceye giren öğrencilere birincilik ödülünü Pazarcık KaymakamıÇağlayan Aydın’ın eşi Nesrin Aydın, ikinciye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçeMüdürü Yaprak Bozdağ üçüncüye ise jüri başkanı Seher Atmaca takdim etti.


Ödülleritakdim edilmesinin ardından program son olarak hatıra fotoğrafı çekilmesiyleson buldu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15