Hizmet Adamı Mahçiçek!

​​​​​​​Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, göreve geldiği ilk günden bu yana insan odaklı çalışmaları ve gönül belediyeciliği anlayışıyla Onikişubat ilçesine yapmış oldukları hizmetlerle ayrıcalıklı bir yaşamimkanı sunuyor.Onikişubat ilçesine yaptığı yatırımları ve memleketine olan bağlılığını anlatan Başkan Mahçiçek, önceliğin her zaman insan olduğunu belirterek, çalışmalarından bahsetti.

Hizmet Adamı Mahçiçek!

Gönül Belediyeciliği ile Halka hizmet eden Başkan Mahçiçek, Ana Teması Doğa Dostu Şehir ve Duyarlılık olan EXPO 2023 Onikişubat/ Kahramanmaraş ile hem medeniyetleri bir araya getirecek, hemde şehrin tanıtımı için turizm atağı başlatmış olacak. Bu kapsamda En az 2 Milyon ziyaretçinin Kahramanmaraş’a geleceği dev proje ile ilgi odağı olacak. Bulunduğu ülkeler ve şehirler için kaldıraç görevi gören EXPO’lar Kahramanmaraş’a yeni kaynak gelirleri üretirken, uluslararası alanda da bir iş ağı oluşturacak.

“GÖNÜL BELEDİYECİĞİNE ÖRNEK BAŞKAN”

Gönülden hizmet ettiği Onikişubat ilçesinde vatandaşın rahat bir yaşama ulaşması için çalıştıklarını belirten Başkan Mahçiçek,  temiz ve güvenilir sağlık hizmeti adına inşa ettiği 5 Aile Sağlığı Merkezinin yanı sıra, “Onikişubatlım Kart” ile vatandaşlara seçerek alışveriş yapma imkânı sunarak, aile ekonomilerine destek oluyor.

“KAYNAK ÜRETEN BİR BAŞKAN”

5 yıl boyunca bir ilçeye 722 Milyonluk yatırım gerçekleştiren Başkan Mahçiçek, İlbanktan gelen 422 Milyonu kullanarak, yaptığı hizmetlerle 350 Milyon kaynak üretti. Harcarken kazanmanın sırlarını anlatan Başkan Mahçiçek, “daha fazla insana ulaşmak ve daha fazla hizmet gerçekleştirmek adına Onikişubat Belediyemiz adına arsalar satın alıyor, evler ve iş yerleri inşa ediyor, vatandaşlarımızın bütçesine uygun satışını gerçekleştirerek, hem onların ev sahibi olmalarını sağlıyor hem de kaynak üretiyoruz. Akıllı belediyecilik yöntemini kullanarak İlbank’tan gelen bütçe ile sınırlı kalmayıp, hizmetlerimizin alanlarını geliştirmek için kaynak üretiyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2019, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15