İYİ PARTİ KAHRAMANMARAŞ KADROSU BASINA TANITILDI

Şelale parkta düzenlenen programla İYİ Parti Kahramanmaraş il ve ilçe yöneticileri basına tanıtıldı. Toplantıda konuşan kurucu il Başkanı Faruk Atlı, İyi partinin yalnızca Kahramanmaraş için değil, Türkiye için güneş gibi doğduğunu söyledi.

İYİ PARTİ KAHRAMANMARAŞ KADROSU BASINA TANITILDI

İyi bir Türkiye için yolaçıktıklarını ve artık rahat bir nefes almış, gerçekten zengin adaletli ve hiçdurmadan koşan Türkiye’nin inşasına başladıklarını kaydeden Başkan Atlı, “İyiParti’de yorulmak için adeta dünden hevesli olan gönüllüleri gördükçe, hevesimperçinleniyor. Çalışacağız ki, hep beraber ülkece içinde bulunduğumuz girdaptançıkalım.” Dedi.

“Hep Birlikte Memleketimizi Hakkettiği Yere Getirelim”

İyi partinin iyi olan herşeye aday olduğunu da belirten Atlı konuşmasını şöyle sürdürdü: “Biz İyi birTürkiye için yola çıktık. Ve artık rahat bir nefes almış, gerçekten zengin,adaletli ve hiç durmaksızın koşan bir Türkiye’nin inşasına başlıyoruz. İşte bende bu hareketin içerisinde yer aldığım için hem onur duyuyorum hem de bir anevvel çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyorum. Şahsım özelinde konuşacakolursam, açıkçası vatandaşımla birlikte yol yürümek, onlarla birlikte çalışıpprojeler üretmek, dert dinleyip çözüm için kafa yormak zaten bana yabancıdeğildi. Çünkü Tabip odası ya da Türkocağı başkanlığı yaptığım dönemlerde,bunların yanı sıra Başhekimlik veya sağlık Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü yaptığımdönemlerde ekip olma ruhunun önemini kavramış ve günlerce, haftalarcabıkmaksızın çalışmanın üretmenin hazzını hissetmiştim. Şimdi ise edindiğimnaçizane tecrübelerimle siyasetteyim. Aslında yalnız da değilim, yanımda sizlervarsınız, yanımda sizler olacaksınız ki bu her şeyin en iyisine layık memleketihakkettiği yere getirelim. Bu güzel ülkede daha iyi şeyler gerçekleşmesininvaktinin geldiği ortadadır. Ve buradan hareketle de her birimize görevdüşmektedir.”

“İyi Manzarayı Görmekİstiyoruz”

Amaçlarının Ülkede, farklıdüşüncelere sahip tüm vatanperverlerin aynı sofrada buluşturmak olduğunuvurgulayan Başkan Faruk Atlı şunları söyledi: “İyi Parti’de benim gibiarkadaşları, yani yorulmak için adeta dünden hevesli olan gönüllüleri gördükçe,hevesim perçinleniyor. Çalışacağız ki, hep beraber ülkece içinde bulunduğumuzgirdaptan çıkalım; çalışacağız ki, güçlü Türkiye’nin ayak seslerini tüm dünyayaduyuralım; çalışacağız ki çocuklarımızın geleceğini garanti edelim ve yüzlerinigüldürelim; çalışacağız ki, yüreği vatan için çarpan insanlarla dolu bu güzelülkede, farklı düşüncelere sahip tüm vatanperverlerin aynı sofrada buluşmasınısağlayalım; çalışacağız ki bu ülkede bir daha hiçbir vatan haini seçilmişiktidara operasyon çekmeye kalkışmasın; çalışacağız ki ayakları yere basanbağımsız Türkiye’nin fotoğrafını herkese gösterelim ve çalışacağız ki Atatürkgibi bizler de; “az zamanda çok ve büyük işler yaptık” diyebilelim. Eğer iyiolacaksak bunu hep birlikte kurduğumuz bir inanç sayesindegerçekleştireceğimizi biliyorum. Türkiye’ye her birimiz evet belki başkapencerelerden bakmış olabiliriz ancak şurada şüphe yok ki, pencereden görmekistediğimiz manzara aynıdır. Hepimiz aynı iyi manzarayı görmek istiyoruz.”

İşte İYİ Parti İl YöneticiVe İlçe Başkanları:

Muharrem Arıkan, İyi Partiİl Yöneticisi, Ahmet Akpınar İyi Parti İl Yöneticisi, Emekli Eğitim İdarecisi,Tuna Meşe, İyi Parti İl Yöneticisi Emekli Banka Müdürü, Ramazan Hurç, İyi Partiİl Yöneticisi, Bir önceki dönem Ak Parti Göksun Belediye Başkanı, SabahatKüpelikılıç İyi Parti İl Yöneticisi, Emekli Eğitimci, Bünyamin Demircioğlu, İyiParti İl Yöneticisi, Eczacı, CHP eski İl Yöneticisi, Sülün Selen Kamer, İyiParti İl Yöneticisi, Demokrat Parti eski İl Yöneticisi, Fatih Kızdırıcı, İyiParti İl Yöneticisi, Avukat, Neslihan Koca Nergis, Avukat, DulkadiroğluBelediyesi MHP Eski Başkan Adayı, İyi Parti Dulkadiroğlu Kurucu İlçe Başkanı, KürşadAli Yıldırım, Avukat, AKP Milletvekili Aday Adayı, İyi Parti Elbistan Kurucuİlçe Başkanı, Adem Yıldız, İş Adamı, 3 Dönem DP Çoğulhan Belediye Başkanı, MHPAfşin Belediye Başkan Adayı, İyi Parti Afşin Kurucu İlçe Başkanı, OktayKayıran, Emekli Eğitimci, Göksun İlçe Milli Eğitim Eski Müdürü, İyi PartiGöksun Kurucu İlçe Başkanı, Ali Çatalbaş, Emekli İmam, MHP Andırın Eski İlçeBaşkanı, MHP Andırın Belediyesi Eski Başkan Adayı, İyi Parti Andırın Kurucuİlçe Başkanı, Levent Sümen Harita Mühendisi, İyi Parti Pazarcık Kurucu İlçe Başkanı,Kemal Pekmez, Emekli Eğitimci, Türkoğlu Kurucu İlçe Başkanı, Mustafa Tunç, İşAdamı, MHP Belediye Eski Meclis Üyesi, İyi Parti Çağlayancerit Kurucu İlçeBaşkanı, Vahap Polat, İş Adamı, Güneydoğu’da Şehit Polis babası, DP Nurhak Eskiİlçe Başkanı, İyi Parti Nurhak Kurucu İlçe Başkanı, Mehmet Şahin, Eğitimci,Besici, Tüccar, İyi Parti Ekinözü Kurucu İlçe Başkanı. (YAVUZ NALBANTBAŞI)

               

 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2017, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15