Kadın girişimcilerden Topçuoğlu'na ziyaret

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mustafa Topçuoğlu, TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinin ziyaretinde, "Kadın sanayicilerimizin başarıları ile gurur duyuyoruz"...

Kadın girişimcilerden Topçuoğlu'na ziyaret
Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mustafa Topçuoğlu, TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinin ziyaretinde, "Kadın sanayicilerimizin başarıları ile gurur duyuyoruz" dedi.
TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hülya Akkaya ve kurul üyeleri Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mustafa Topçuoğlu'nu ziyaret etti. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hülya Akkaya, ziyaret sırasında kurulun çalışmalarını anlattı ve kadın girişimciliğinin önemine dikkat çekti. Akkaya, "Bir ülkenin en büyük zenginliği, girişimcileridir. Toplumun yarısını oluşturan kadınlarımızın ekonomik hayatın içinde olması, ülkemizin her alanda kalkınmasını hızlandıracaktır. Bu nedenle de kadın girişimciliğinin teşvik edilmesi büyük önem taşımaktadır" diye konuştu.
"Kadın girişimcileri destekliyoruz"
OSB Başkanı Mustafa Topçuoğlu, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu üyelerine, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettikten sonra, Türkiye'nin en büyük Organize Sanayi Bölgesi olan Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili bilgiler verdi. Kadınları ekonomik yaşamın içine çekebilen ülkelerin daha hızlı geliştiğini belirten OSB Başkanı Mustafa Topçuoğlu, şunları söyledi: "Öncelikle siz TOBB Kadın Girişimciler Kurulu üyelerine ve tüm üreten kadınlarımıza ülke ekonomisine yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren sanayi tesislerimizi yöneten başarılı kadın girişimcilerimiz, yöneticilerimiz var. Hepsi ile gurur duyuyoruz. Kadın sanayicilerimizin sayısının artmasından mutluluk duyarız. Kadın girişimciliğine destek olmak, kadın iş gücünün önünü açmak tüm kurum ve kuruluşların görevi olmalıdır." GAOSB Yönetim Kurulu Üyeleri Savaş Mahsereci ve İbrahim Gümüşoğlu'nun da hazır bulunduğu ziyaret karşılıklı iyi dilek ve temennilerle son buldu.
Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15