ERMENİLERİ KINAMAK İÇİN SÜLEYMANLIYA GİDİYORUZ…

  Ermenilerinsoykırım yalanları tarihin karanlık çukurunda  duruyor. Osmanlı Türk devletine karşıyapılan  isyanların  bastırılmasını "Soykırım " olarakniteleyen çirkin ve yakışıksız bir iftiranın aradan geçen uzun yıllardan sonraortaya çıkarılması bir şerefsizlik ve adiliktir.

     Emperyalistzihniyetin uydurduğu yalanlar her yıl Türkiye Cumhuriyeti Devletinin önünepişirip konuyor. Arşivler açılsın,ilim adamları konuyu  konuşsun diyoruz. Oralı bile olmuyorlar."Soykırım" yüzyılımızın en büyük yalanı ve iftirasıdır. Bu kabuledilemez. Bütün dertleri Türkiye Devletini  mahkum etmeye yönelik oyunların bir parçasıolarak bu konuyu sıcak tutmaktır.

    Sözde"Soykırım" yalanına inanmıyoruz.Ellerinde hiçbir kanıt yok. Osmanlı Devletinin herkademesinde  görev almış "milletisadıka "  olarak bin yıldan beriberaber yaşamış  bir toplumu niyesoykırıma tabi  tutsun. Bunu akıl kabuleder mi ?  Osmanlıya baş kaldırmış ,ihtilallaryapmış kim olursa olsun cezalandırılmıştır. Buna      "soykırım" denir mi?

   Kısaca bundanErmenilere bir fayda gelmez. Tazminat almayı hesap etmek  ve Türkiye Devletini zora sokmaya kalkışmakErmenilere zarar verir. Batı devletleri Ermenileri kullanmaya devam ediyor.

   Batının buyalanlarını her  fırsatta  yüzlerine vurmaya devam edeceğiz.

   Kahramanmaraş'ta55 Sivil Toplum Kuruluşunun oluşturduğu "Tarih Kültür TurizmPlatformu"  tarafından 4 yıldan beri"Ermenilerin soykırım yalanını" kınamak ve Ermenilerin Süleymanlı da şehit ettiği şehitlerimizi anmakiçin  Süleymanlıya gidiyoruz.

   Bu yılda 29Nisan 2018 Pazar günü  Süleymanlıbeldemizde Ermenilerin  asılsız  iddialarını yüzlerine tükürmek ,kınamak  ve şehitlerimizi anmak için  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinindestekleri ile Sivil toplum kuruluşları bir araya geldi. İlk toplantıyıPlatform Başkanı Sayın Ahmet Kolutek Başkanlığında  Final okulları Genel Müdürü Sayın İbrahim Gülsu'nun ev sahipliğinde yaptık. İkinci toplantı Necip FazılTemel lisesinde  gerçekleştirdik.

    Tüm hazırlıklartamam. Bütün Kahramanmaraşlılar bu programa davetlidir.Ulaşım ve iaşehazır. 

    Birlik ve beraberliğimizin  kuvvetlenmesi için bir araya gelip düşmanlarakarşı hak ettikleri cevabı vermeliyiz.

     Emperyalistdevletlerin Türkiye'ye karşı  kullandığı elindeki  Kürt kozu bitmek üzere. Bunun yerine  Ermenilerin "sözde soykırım"   iddiaları getirilecektir. O bakımdan uyanıkolmalıyız. Birlik içinde olmalıyız.

     TümKahramanmaraşlıların Süleymanlıda olmaları önemlidir.  Herkes davetlidir.  Unutmayın 29 Nisan 2018  Pazar günü NFK Kültür Merkezi önündensaat  10 .oo dan itibaren  araç kaldırılacaktır.

    ERMENİYALANLARINI KINAMAK İÇİN SÜLEYMANLIDAYIZ…

   

YORUM EKLE

banner15