GAMER PAKETLERİ

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel espor ligi League ofLegends’a ismini veren Vodafone FreeZone, yaz liginin başlamasıyla birlikte“Vodafone FreeZone Gamer Paketleri”nin kapsamını da genişletti. Aylık paketlereek olarak haftalık paketler halinde de sunulmaya başlanan “Vodafone FreeZoneGamer Paketleri” sayesinde gençler, dünyanın en büyük oyun fuarlarındanGamescom’u ziyaret etme, Yaz Ligi Finali’ne (TBF) bilet kazanma ve DünyaŞampiyonası finallerini yerinde izleme şansı yakalayacak.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuylafaaliyetlerini sürdürenVodafone, gençlik markası VodafoneFreeZone altında, tutku alanı espor olan gençlere yeni özgürlükalanları sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel espor ligi Leagueof Legends’ın 2018 sezonu kış ve yaz mevsimi liglerine ismini verenVodafone FreeZone, yaz liginin başlamasıyla birlikte “Vodafone FreeZoneGamer Paketleri”ninkapsamını da genişletti. Aylık paketlere ekolarak haftalık paketler halinde de sunulmaya başlanan “Vodafone FreeZone GamerPaketleri”, yenilenen içeriğiyle oyunsever gençlere farklı deneyimler yaşatmayadevam edecek.

Yeni “Vodafone FreeZone Gamer Paketleri” içinde, internetindenyemeyenYouTube ve Playz faydalarının yanı sıra oyun pazarında ençok tercih edilen online ödeme platformu ininal kart üzerinden 10TL hediye de bulunuyor. Bu faydalar sayesinde lig maçlarınıYouTube’dan internet endişesi olmadan izleyebilen, ayrıca Vodafone FreeZoneŞampiyonluk Ligi’ne ait birçok özel içeriğe Vodafone FreeZone YouTube kanalındainternetinden yemeden ulaşabilen FreeZone’lu gençler, oyuncuların sosyalmedyası Playz’de de internet endişesi olmadan diledikleri gibigezinebiliyorlar.

Engin Aksoy: “Oyunsever gençlerin bütçesine uygun daha geniş birportföy sunuyoruz”

Espor pazarını genç abonelere gençliklerini özgürce yaşamaimkânı verecek yeni bir yatırım alanı olarak gördüklerini belirten VodafoneTürkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

 

“VodafoneFreeZone olarak geliştirdiğimiz oyun paketleriyle tutku alanı espor olangençlere pek çok ayrıcalık sunuyoruz. Bu yıl, ülkemizde profesyonel ligi olantek oyun League of Legends’ın kış ve yaz mevsimi liglerine isim sponsoru olduk.Yaz liginin başlamasıyla birlikte ‘Vodafone FreeZone Gamer Paketleri’ninkapsamını da genişlettik. İnternetinden yemeyen YouTube ve Playz faydalarınınyanı sıra her ay efsane hediyeler kazanma şansı vererek gençlerin oyundeneyimini sınırsız yaşamalarını hedefliyoruz. Vodafone FreeZone ŞampiyonlukLigi’ne özel olarak sunduğumuz faydalar ve içerikler sayesinde oyunsevergençlerin ‘Vadi’ dünyasına daha fazla dahil olmalarını sağlamak istiyoruz.Üstelik, haftalık ve aylık gamer paketi alternatiflerimizle de gençlerinbütçesine uygun daha geniş bir portföy sunuyoruz. Vodafone FreeZone olarak,espor alanındaki yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz.”

 

FreeZone’dan Dünya Şampiyonası’nı yerinde izleme şansı

 

Vodafone’un FreeZone’lulara özel sunduğu “VodafoneFreeZone Gamer Paketleri”, kullanıcılarına her ay yurtdışı seyahatleri,final biletleri, esporcularla tanışma olanağı gibi sürpriz hediyeler kazanmaşansı sunmaya devam ediyor. Bugüne kadar 2 şanslı FreeZone’luya SezonOrtası Turnuvası’nın finalini Paris’te izleme imkânı sunan, 3 şanslıFreeZone’luya ise gamer bilgisayarı hediye eden VodafoneFreeZone, önümüzdeki dönemde FreeZone’lulara dünyanın en büyük oyunfuarlarındanGamescom’u ziyaret etme, Yaz Ligi Finali’ne (TBF)bilet kazanma ve Kore’de düzenlenecek Dünya Şampiyonası finalleriniyerinde izleme gibi avantajlar sunacak.

 

YORUM EKLE

banner15