Ali Koç'tan Trabzonsporlu taraftarın 'Kupamızı ne zaman vereceksiniz?' sorusuna cevap!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonsporlu bir taraftarın "Kupamızı ne zaman vereceksiniz?" sorusuna esprili bir şekilde karşılık verip "Benim kalbimi kırma… Güzel şeyler konuşalım. Maçı konuşalım" dedi.

Ali Koç'tan Trabzonsporlu taraftarın 'Kupamızı ne zaman vereceksiniz?' sorusuna cevap!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonspor camiası ileyaşanan gerilimi bitirme adına adımlar attı. 7 yıl aradan sonra bordo-mavilideplasmana giden ilk başkan olan Ali Koç, karşılaşma öncesi Trabzon turu yaptı.

ALİ KOÇ İLE TARAFTARINDİYALOĞU
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un sabah kahvaltısından sonraki kısa yürüyüşünde birTrabzonspor taraftarı "Kupamızı ne zaman vereceksiniz?" diyerek2010-11 sezonuna göndermede bulundu. Ali Koç ise esprili bir şekilde karşılıkverip "Benim kalbimi kırma… Güzel şeyler konuşalım. Maçı konuşalım"dedi. Daha sonra otele dönen Ali Koç, U21 maçındaki olayları öğrenince telefontrafiği ile bilgi aldı. Trabzon'da küçük bir şehir turu yapan FenerbahçeBaşkanı Ali Koç, futbolseverlerden gördüğü ilgiyle mutlu oldu.

Ardından hamsiyi tatmak için bir restoranda buğulamayiyen Ali Koç, 14 yönetici ile birlikte stada gidip maçı takip etti. Başkan ikitakımın geliştirdiği her tehlikeli atakta adeta yerinde duramadı. Maçı büyükheyecan içinde izleyen Ali Koç, yenilgiyle adeta kahroldu. Heyecan fırtınasışeklinde geçen maçı Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Fenerbahçe BaşkanıAli Koç yan yana oturarak izledi. İki camianın bir numaralı isimleri karşılaşmaöncesi samimi görüntüler verdi. Maç sonu Ağaoğlu ile Koç dostça ayrılırken buhareketleri ile örnek oldular.

ALİ KOÇ'TAN TELE TEZAHÜRAT
Bir kısım Fenerbahçe kongre üyesi, Trabzonspor maçını Yüksek Divan KuruluBaşkanı Vefa Küçük ev sahipliğinde Faruk Ilgaz Tesisleri'nde izledi. KulüpBaşkan Ali Koç da maç öncesi telefonla görüntülü bağlantı gerçekleştiriptezahürat yaptırdı. (Skor)

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner15