Cumhurbaşkanı Erdoğan: Beka hassasiyetine sahip çıkanlara şükranlarımı sunuyorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 mart yerel seçimlerinin bitiminde balkon konuşması yaptı.Cumhurbaşkanı Erdoğan: Beka hassasiyetine sahip çıkanlara şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "778 belediye başkanlığı kazandık."...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Beka hassasiyetine sahip çıkanlara şükranlarımı sunuyorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 mart yerel seçimlerinin bitiminde balkon konuşması yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Beka hassasiyetine sahip çıkanlara şükranlarımı sunuyorum dedi ve ekledi, 778   belediye başkanlığı kazandık.

"Ülkeye ve millete en iyi hizmeti biz getireceğiz diyerek sözlerine devam eden Erdoğan, bu güne kadar attığımız her adımda milletimizin rızasını aradık, Şahsım dahil hiç kimse davamızdan daha önemli değildir, türkiyemizden önemli de değildir, Partimizden önemli de değildir.  Önümüzdeki dönemde çalışmalarımıza odaklanacağız, dörtbucuk yıl seçim yok diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sizler gibi yol arkadaşlarım olduktan sonra biz çalışmaya devam edeceğiz. Ekonomide üllemizi ve milletimizi teslim almak isteyen saldırıların önünü önemli ölçüde kestik, başlattığımız istihdam seferberliğini kararlılıkla sürdüreceğiz. 2023 hedeflerimize ulaşana kadar büyümeyi sürdürüp ve istihdamı arttıracağız. 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 01:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane