'KAHRAMANMARAŞ'I EN KISKANILAN ŞEHİR HALİNE GETİRECEĞİZ'

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Kahramanmaraş’ı en kıskanılan şehir haline getireceklerini söyledi.

'KAHRAMANMARAŞ'I EN KISKANILAN ŞEHİR HALİNE GETİRECEĞİZ'

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih MehmetErkoç, Katiphan’da gerçekleştirilen Yerel Buluşmalar İstişare Toplantısı’nda yaptığı konuşmasında, Kahramanmaraş’ıdünyada en kıskanılan şehir haline getirmek için gayret ettiklerini söyledi.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri NurselReyhanlıoğlu, İmran Kılıç, İl Başkanı Ahmet Özdemir ve Kahramanmaraş’taki siviltoplum kuruluşu temsilcilerin katıldığı ‘Yerel Buluşmalar İstişare Toplantısı,Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin proje ve hizmetlerinin tanıtıldığı slaytgösterisi ile başladı.

Daha sonra söz alan Kahramanmaraş Büyükşehir BelediyeBaşkanı Fatih Mehmet Erkoç, Kahramanmaraş’ın büyükşehirle birlikte bütün şehirolduğuna işaret ederek, Kahramanmaraş’ı dünyanın en yaşanılabilir kentleriarasında yer alması için gece gündüz demeden gayret ettiklerini söyledi.

Başkan Erkoç yaptığı konuşmada: “ Tek amacımız var,Kahramanmaraş’ımız dünyada en ön plana çıkarmak, herkesin gıpta ile gösterdiği,burada yaşamak için can attığı, burada yaşayan insanların kıskanıldığı bir yerşehir haline getirmek. Bunu Büyükşehir Belediyesi olarak tek başımızayapabilecek bir imkanımız yok. Bunun için omuz omuza vererek şehrimizi,geleceğimizi inşa edeceğiz.

Sivil toplum kuruluşları olarak sizlerin görüşleri bizleriçin çok önemli. Sizlerle zaman zaman bir araya geliyoruz. Bundan sonra da dahasık bir araya gelerek Kahramanmaraş’ımız için hep birlikte hareket edeceğiz”diye konuştu.

Başkan Erkoç’un konuşmasının ardından AK PartiKahramanmaraş il Başkanı Ahmet Özdemir, Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu veİmran Kılıç da birer konuşma yaptılar.

Daha sonra söz alan Sivil toplum kuruluşları temsilcilerifikir ve önerilerini dile getirdiler.

(HABER MERKEZİ)

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2018, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15