KAHRAMANMARAŞ'TA YILBAŞINDA GÖREV YAPAN POLİSLERE MORAL ZİYARETİ

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile birlikte yılbaşında görev yapan emniyet personellerini ziyaret ederek moral denetimi yaptı.

KAHRAMANMARAŞ'TA YILBAŞINDA GÖREV YAPAN POLİSLERE MORAL ZİYARETİ

Yılbaşında kentin huzur ve güveni için Kahramanmaraş'ta dapolisler görev başındaydı. Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci'deemniyet personellerine moral vermek amacı ile bir takım ziyaretlerde bulundu.İlk adresi Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü olan İnci, personele tatlı ikramındabulundu. İnci daha sonra merkez ilçe emniyet müdürlükleri ve uygulamanoktalarını ziyaret etti. Dulkadiroğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaretinde 112personelleri ile de bir araya gelen İnci, personeller ile sohbet etti.

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde basın mensuplarınaaçıklamalarda bulunan Doğan İnci, ''Bugün ilimizde vatandaşlarımızın huzuriçerisinde yeni yıla girmesi için tüm tedbirleri aldık. Tüm Müdür Yardımcısı veŞube Müdürü arkadaşlarımızla ayaktayız. Şuanda bulunduğumuz Çevik Kuvvetşubemizde meydana gelebilecek toplumsal olaylara müdahale için hazır. Asayişolarak il genelinde 600 personelimizle birlikte şu an görevdeyiz. Bekçisinden,amirine, müdürüne kadar 600 personel ile birlikte asayiş hizmetleri, trafikhizmetlerini yürütmekteyiz'' dedi.

Yılbaşında henüz kayda değer bir olayın meydana gelmediğinibelirten İnci, ''10-12 alkollü araç sürücüsüne işlem yaptık. Buradansürücülerimizi tekrar ikaz ediyorum. Lütfen vatandaşlarımız alkollü bir şekildearaçlarını kullanmasın. Eğlenmek onların hakkı ama dozunda bırakmak lazım.İlimiz şuan da huzur içerisinde. Bende bu vesile ile herkesin yeni yılınıkutluyorum. 2019'un ilimize, ülkemize, insanlığa huzur ve sağlık mutlulukgetirmesini temenni ediyorum'' ifadelerine yer verdi. 


HABER-FOTO: ÖMERFARUK SALMAN

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 02:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15