Kahramanşehrimiz Türk Silahlı Kuvetlerini Yalnız Bırakmadı

Madalyalı şehrin, Kahraman şehrin Türk Silahlı Kuvvetlerine sahip çıktığını ifade eden TSKGV Kahramanmaraş İl Başkanı Rüstem Özen, “El Birliği İle Güç Birliği İle Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirmeye çalışıyoruz. Burada bizlere destek veren Kahraman iş Adamlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bir ilki hep birlikte el birliği ile güç birliği başardık” dedi.

Kahramanşehrimiz Türk Silahlı Kuvetlerini Yalnız Bırakmadı

“Kahramanmaraş yaptığı başışlarla duyarlı bir il olduğunu gösterdi”

Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) tarafından Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) için başlatılan yardım kampanyasıyla Kahramanmaraş’ın Türk Silahlı Kuvvetlerine sahip çıktığını ifade edenTSKGV Kahramanmaraş İl Başkanı Rüstem Özen, katkıda bulunan herkese teşekkür ederek biz burada sadece vatandaş ile Türk Silahlı Kuvvetleri arasında köprü vazifesi yapıyoruz” dedi. Türk Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’nın misyonu Türk ulusu ile Türk ordusu arasında var olan gönül köprüsünü güçlendirmek, Türk Silahlı Kuvvetlerin savaş gücünün arttırılmasına katkı da bulunmak savunma sanayi şirketleri kurmak ve geliştirmektir diyen TSKGV Kahramanmaraş İl Başkanı Rüstem Özen, Bizimle birlikte bu bağış organizasyonuna ev sahipliği yapan KASİAD Yönetim kurulu üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Şuana kadar vakıf adına yapılan en büyük organizasyon. Bağış miktarı oldukça yüksek ama o yükseklikten çok vakfın görünürlüğü açısından büyük destek sağladılar bize” dedi.

“Biz vatandaş ile tsk arasında gönül köprüsüyüz”

26 Eylül 1987 tarihinde kurulan vemilletimizin bağışları ile Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)’nin savunma sistem ve ürünlerini modern teknolojiye dayalı olarak geliştirmek için kurulan; Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Vakıfları, 3388 sayılı yasayla birleştirilmiş TSKGV’nin Gönüllü çalışanlarıyız diyen TSKGV Kahramanmaraş İl Başkanı Rüstem Özen, “Mütevelli heyetin başkanlığını Cumhurbaşkanı Başkomutanımız Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan yapmaktadır ve Milletimizin maddi ve manevi desteği ile kurulmuş olan vakfımızın amacı; milli harp sanayisini geliştirmek ve yeni harp sanayi dalları tesis etmek suretiyle TSK’nın savaş gücünün arttırılmasına katkı sağlamaktır. Bu Bağlamda Kahramanmaraşlı iş adamları önemli bir duyarlılık sağladı ve bu duyarlılığından dolayı herbirine çok teşekkür ederim. Bu iş el birliği ile gönül birliği ile yapılır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15