Kms Genç Kadro İle Top Başı Yaptı

Yeni sezonda TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan Temsilcimiz Kahramanmaraşspor, 2019-2020 sezonunun ilk antrenmanını Hanefi Mahçiçek Stadyumunda gerçekleştirdi.

Kms Genç Kadro İle Top Başı Yaptı

2019-2020 futbol sezonuna şampiyonluk parolası ile hazırlanan Spor Toto 2. Lig Kırmızı grup temsilcisi Kahramanmaraşspor, Perşembe günü akşam saatlerinde Hanefi Mahçiçek Stadında sezonun ilk antrenmanını yaparak sezonu açtı. Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan Kahramanmaraşspor, yeni sezon hazırlıklarına başlamak için kendi tesislerinde toplandı. Kahramanmaraşspor ilk antrenmanını Osman Bozkurt yönetiminde Hanefi Mahçiçek stadında gerçekleştirdi. Kahramanmaraşspor A.Ş Yönetiminin katıldığı Yeni sezon çalışmaları öncesinde ilk antrenman öncesi İlk bölümünde düz koşu yapan ekibimiz rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Yaklaşık 1 hafta kendi tesislerinde çalışacak olan Kahramanmaraşspor teknik ekibin belirleyeceği yerde kamp yapacak. Sezonun başlamasına kısa süre kalırken ilk etap kampına Kahramanmaraşlı Genç yıldız adaylarından sporcular davet edildi.

GENÇ EKİP SAHAYA ÇIKTI

Kadrosunu sezon sonrası dağıtan ve iç ve dış transferine yön veren Kahramanmaraşspor’da geçtiğimiz yıl Teknik Direktör Hayati Soydaş ile sezonu tamamlayan ve yeni sezonda ise hoca arayışları devam ederken geçtiğimiz sezonlara oranla yeni sezonda daha kısıtlı bir bütçe ile yola devam edecek olan Kırmızı-beyazlılar, sözleşmesi sona eren 15 futbolcudan 7’si ile yeniden masaya oturarak anlaşma zemini arıyor. Öte yandan yeni sezon hazırlıklarına start veren Kahramanmaraşspor, sözleşmesi devam eden ve alt yapıdan katılan gençlerle 2019-2020 sezonunun ilk antrenmanını yaptı. Kahramanmaraşspor, yeni sezonunun ilk antrenmanını Yardımcı Antrenör Osman Bozkurt yönetiminde Hanefi Mahçiçek Stadyumunda gerçekleştirirken, antrenmanı Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlar izledi. Sezonun ilk antrenmanına çıkan kırmızı-beyazlılar, oyuncular arasındaki bağı kuvvetlendirmek ve takım içi kaynaşmayı sağlamak adına 12 günlük bir çalışma yapacak. Yeni Teknik Direktör’ün birkaç gün içinde kesinlik kazanacağı ve buna göre de Kahramanmaraşspor’un gerek transfer, gerekse, çalışma programının belirleneceği öğrenildi.

GÖZLER TRANSFERE ÇEVRİLDİ

Geçtiğimiz Günlerde İç ve dış transfer hakkında bilgiler veren Kulüp Başkanı Ceyhan, “A takımdan geçen yıl hocalarımızın görüşleri doğrultusunda Adnan hocam ve yönetimimizle oturduk, devam etmeyeceğini düşündüğümüz arkadaşlara takım bulmalarını söyledik. İç transferde de 7 tane arkadaşımızla görüşme talebimiz oldu, geçtiğimiz gün Hurşit ile görüştük, bugün akşama kadar müsaade istedi. Bir üst ligden bir takımla görüşmesi olduğunu belirtti. Yusuf Emre ve Fırat ile bir görüşmemiz oldu, ikisiyle de olumlu geçti. Onlar kendi şartlarını, biz de kendi şartlarımızı söyledik. Aytürk ve Özkan ile önümüzdeki günlerde görüşeceğiz. Önümüzdeki günlerde İnşallah sayın Valimizden de olumlu bir cevap alırsak iç transferi de o şekilde yönlendireceğiz. Sonuçta bu takım şehrin takımı, aslanlar gibi şehrimizi temsil edeceğiz. Biz elimizdeki imkanlarla süreci yönetiyoruz, Valimizle yapacağımız görüşmeden sonra eğer nasıl bir yol haritası çizersek ona göre sizlerle de paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

HOCA ARAYIŞI DEVAM EDİYOR

Teknik Direktör olarak düşündükleri Adnan Erkan’ın Ankaragücü ile anlaştığını da duyuran Kulüp Başkanı Ceyhan, yeni hoca arayışlarına girdiklerini belirterek, “Bugüne kadar yaz boyunca birçok hoca beni aradı, bunların hepsini bekletiyorduk ama Adnan hocam ile devam etme düşüncemiz vardı ve bu arkadaşlarımızı nazik bir şekilde askıya aldık. Bu süreçte biz Adnan hocamla toplantı yapmıştık. Çok ani bir gelişme oldu, hocam Ankaragücü ile anlaştı. Ankaragücü ile anlaşmasaydı birlikte devam edecekti ama bundan sonra yeni hoca adaylarına kapımız açık” şeklinde konuşmuştu. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15