KSÜ'lü öğrenciler bahçe istiyor

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi öğrencileri kantinlerin bahçeye açılmasını istiyor.İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bahçesinde Gazetemize konuşan gençlere okuldan memnun olup olmadıklarını sorduk. Kahramanmaraş'ı ve Sütçü İmam Üniversitesi'ni çok sevdiklerinin altını çizen gençler KSÜ yönetiminden oturabilecekleri alan istiyor.

KSÜ'lü öğrenciler bahçe istiyor

Okulda görüşlerini aldığımız bazı öğrenciler;

Alperen Çam- Kamu: "Okuldan memnunuz.Özellikle yaz aylarında açık havada zaman geçiriyoruz. Kantinler bahçeye açılırsa en azından burada zaman geçirebiliriz."

Batuhan Güdül-Kamu: "Kahramanmaraş'ı ve okulumu seviyorum. Okulumuzda sağlıktan spora geniş bir ağa sahibiz. Fakat öğrencilerin dışarda zaman geçirebilecekleri pek biryer yok."

Durdu Kuzugüden- Kamu: "Okulumu seviyorum.Arkadaşlarıma katılıyorum."

Hakan Yılmaz- Uluslararası Ticaret ve Lojistik: "Bölüm öğrencileri olarak geniş ve eğlenceli bir arkadaş grubuna sahibiz. Okulda zaman geçirmekten zevk alıyoruz. Tabiki yaz ayları için vakit geçirebileceğimiz bir alanı hepimiz isteriz."

Konuyu yine KSÜ İşletme mezunu olan Kahramanmaraşlı kantin işletmecisi Hakan Sulak'a sorduğumuzda ise şu yanıtı aldık. "Öğrencilerimizin sağlığını ve zamanını düşünüyoruz.Gıda mühendisleri ile çalışıyoruz.Öğrenci arkadaşlarımızın dış alan talebi var.Bizler gerekli başvuruları yaptık ama son sözü yönetim söylüyor."ifadelerini kullandı.

Gökhan Dökücü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15