Merkez Muhtarlarla İstişare Toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Bizim daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Biz bir söz verdik ve 2023'e kadar iktidar'a destek olacağız. Şu andaki konvektörde bu. Hükümetle, mecliste de birlikte hareket ediyoruz'' dedi.

Merkez Muhtarlarla İstişare Toplantısı

Onikişubat'ta bölgenin muhtarlarıyla bir arayan MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, muhtarların sorunlarını ve taleplerini dinlerken, bir yandan da gündeme dair açıklamalarda bulundu. Türkiye'de bir kriz çıkartılmak istendiğini belirten Aycan, ''Türkiye'de bir hükümet krizi çıkartmak istiyorlar. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak bunu biliyoruz ve buna asla izin vermeyeceğiz'' dedi.

''Hükümet krizi çıkartmak istiyorlar''

Toplantıya katılımları için muhtarlara teşekkür eden Milletvekili Sefer Aycan, ''Bizim amacımız şehrimize hizmet etmek. Sizlerde sorunları iletiyorsunuz. Bizlerde hem Milliyetçi Hareket Partisi olarak, hem de seçilmiş bir milletvekilli olarak hem sizlerle tanışmak istedim. Sizin sorunlarınızı sizden dinlemek istedim. Allah izin verirse bundan sonraki 4 yıl içerisinde de birlikte olacağız. Tabi bir yandan da ülkede seçim yapmaya çalışanlar var. Hükümet krizi çıksın, ekonomik kriz çıksın da seçimler tekrarlansın diyenler var. Onlara fırsat vermemek için MHP olarak daima mücadele ediyoruz'' dedi.

''Belediyeleri beraber yönetmiyoruz''

Biz Cumhur İttifakında sadece seçim ittifakı yaptık diyen Aycan, ''Beraber hükümet değiliz ve belediyeleri de beraber yönetmiyoruz. Hatta şunu da baştan söyleyeyim, şehrimizle ilgili her hangi bir sorunda, benimde o kadar deneyimim olmasına rağmen hiç bir toplantıya çağrılmadım. Uzman olduğum alanlarda bile bizim fikrimiz alınmıyor. Onun için biz bir Cumhur İttifakı süreci yaşadık fakat biz hükümet değiliz, belediyeleri de beraber yönetmiyoruz. Ben mümkün olduğu kadar her mahalleye, her köye gitmeye çalışıyorum. Gördüğüm sorunları da ilgili kurumlara aktarıyorum.'' ifadelerini kullandı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15