ÖĞRETMENLERDEN OKULLARINA OYUN ALANI

Kahramanmaraş’ın eğitimde en kaliteli okullarından biri olan Fatih Şekkeli İlkokulunda öğretmenler, öğrencilerine kendi elleri ile oyun alanı oluşturdular.

 ÖĞRETMENLERDEN OKULLARINA OYUN ALANI

Okula Aile Birliği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ilebirlikte gerçekleştirilen etkinlik çerçevesinde tüm öğretmenler el ele vererek,öğrencileri için oyun alanı oluştururken, belediye de baş vuru yaptılar.

Meyve Sepeti ve benzeri oyunların okul bahçesinde daharahat oynanması için el ele veren öğretmenler, ters devrede okullarına gelerek,bahçe de çizimler yaparken, boyadılar, aynı zamanda okul bahçe duvarına daçeşitli resimler çizdiler.

Okul Aile Birliği Başkanı, boyalarını kendilerinin teminettiğini, öğretmenlerin ise emek ve birikimlerini kullanarak, çocukları içinokul bahçesinde oyun alanları oluşturması ile ilgili şunları söyledi; “Öğrenciler, özellikle de ilkokul öğrencileri en çok oyundan hoşlanıyorlar.Öğretmenlerde, spor etkinliği dersinin daha güzel ve zevkli hale gelmesi için,çeşitli sportif etkinliklerin yapılması ve oyun oynanması için, çalışmabaşlattılar. Araç ve gereçler hazırladılar.

Şimdi çocuklarımız okullarına koşarak gidiyorlar. Buvesile ile Okul İdaresine ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz, dediler.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2017, 06:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15