ONİKİŞUBAT'A 'DOĞRU' ADAY OLDU!

31 Mart seçimlerinin yaklaşmasının ardından Kahramanmaraş'ta Aday Adayları piyasaya çıkmaya başladı. Jeoloji Mühendisi Mehmet Doğru Onikişubat Belediye Başkanlığına Aday Adayı oldu.

ONİKİŞUBAT'A 'DOĞRU' ADAY OLDU!

1963 doğumlu Mehmet Doğru, Liseye kadar Kahramanmaraş’taokuduğunu ve Selçuk Üniversitesinde Jeoloji mühendisliği mezunu olduğunusöyledi. 1992 yılında evlenen ve 2 çocuk babası olan Mehmet Doğru, ''Eşim halkeğitim merkezinde öğretmendir. Serbest çalışıyorum. Taahhüt, inşaat ve hafriyatağırlıklı çalışmalar yapıyorum'' dedi.

Bu adaylık başvurum sizlerin destek ve teveccühleriylecesaret bulmuştur diyen Doğru, ''Sonunun hayırlı olması dileğiyle başvurumuyapıyorum. AK Partili belediyecilik dönemlerinde hizmetlerin üst seviyelereçıktığı ve başarılı olduğu süreçlerdir'' dedi.

Hizmetin çeşitlendirilerek insanca yaşanılacak şehirleroluşması yönünde çalışmalar sayın başkanımız, önderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ıntalimatı ve destekleriyle bu günlere gelmiştir diyen Doğru, ''Bizin budoğrultuda çalışmalarımız kalıcı ve kaliteli eserler oluşmasıdır. Yollarkaldırımlar temiz çevre ve içilebilir su, park, bahçeler, sosyal ve kültürelçalışmalar ve temizlik hizmetleri gibi ana başlıklar altında daha da ileriseviyelere ulaştırmak için mümkün olan tüm çalışmaları sizlerin desteği ileyapıyoruz. Kahramanmaraş’ı Türkiye’nin en gözde ve marka şehirleri arasınagetirmek için gayret edeceğiz. Bu noktada sloganımız, yükümüz ağır sevdamızbüyük olmuştur. Onikişubat için biz hazırız. Yolumuza devam edeceğiz''ifadeleri ile sözlerini tamamladı.

HABER-FOTO: ÖMERFARUK SALMAN/YAŞAR ERİKLİ 

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15