ONİKİŞUBAT BELEDİY BAŞKANI HANEFİ MAHÇİÇEK YEŞİLYURT MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, yeni mahalle olan Yeşilyurt Mahalle sakinleriyle ‘’Kahvaltı Programı’’ düzenleyerek bir araya geldi. Milletvekili İmran Kılıç’ın da katıldığı programda mahalle sakinleri ve Hanefi Mahçiçek uzun uzun sohbet etti.

ONİKİŞUBAT BELEDİY BAŞKANI HANEFİ MAHÇİÇEK YEŞİLYURT MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

HANEFİMAHÇİÇEK ‘’ BİRLİK VE BERABERLİĞE İHTİYACIMIZ VAR ’’

Kahvaltıprogramında vatandaşlara konuşma yapan, Hanefi Mahçiçek, Onikişubat Belediyesininyapmış olduğu hizmetlerden bahsetti. Birlik ve beraberlik mesajı veren Mahçiçekşunları söyledi.

 

‘’Değerli kardeşlerim, üç buçuk senede Onikişubat Belediyesi olarak doksan senedeyapılamayanı yaptık. Ufak tefek eksiğimiz varsa onları da inşallah en kısasürede halledeceğiz. Ama bizim sizlerden bir ricamız, istirhamımız var. Buradaolmaz inşallah ama bazı yerlerde muhtarlık seçimlerinden dolayı bir çekişmeoluyor ve bu çekişme sırasında bir kısmımız bir tarafa, diğer kısmımız birtarafa gidiyoruz. Bugün ki şartlarda bunun olmaması lazım. Çünkü bu ülkeninbirlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Seçimler biter ama biz buradayız. Yineberaber yaşayacağız ve birbirimizi inşallah kırmayacağız, incitmeyeceğiz.Görüyorsunuz ki, bu ülkenin etrafı kuşatılmış ve ülkemizi bölmek ve parçalamakiçin gayret ediyorlar. Gördüğünüz gibi Libya’da, Irak’ta, Suriye’de, Arakan’da,her tarafta malesef Müslüman kanı aktı. Bizim bu tabloda, böyle bir zincirinhalkaları gibi mükemmel bir şekilde, birlik ve beraberlik içinde olmamız lazım.Aksi takdirde görüyorsunuz 15 Temmuz, o hain harekât, ihtilal harekâtı buülkeyi bölmek için yapılmıştı. Bundan önce üç beş defa ona tevessül ettiler amamuvaffak olamamışlardı, bu defa da ihtilal ile bu ülkeyi bölmek istediler. Birkısım İran’dan bir kısım Suriye’den alacaklardı, bir kısım da Türkiye’denalacaklardı ve Türkiye’nin bu bölgesinde Güneyinde, bir terör devletikuracaklardı. Ama bütün milletimiz sizler ve bizler buna mani olduk. Bunafırsat vermedik elhamdülillah, bundan böyle de inşallah vermeyeceğiz. Allahhepinizden razı olsun, hepinize ailelerinizle, çocuklarınızla beraber, sağlıkve mutluluk içinde bir ömür temenni ediyorum. Hepinize bu sabah kahvaltıdabizlerle birlikte olduğunuz için yürekten teşekkür ediyorum.’’

 

Milletvekiliİmran Kılıç da mahalle sakinlerine afiyet olsun dileklerini ileterek, ülkedeyaşanan savaşa değindi. Afrin’de savaşan askerlere dua eden İmran Kılıç, ZeytinDalı Operasyonu sırasında şehit olanlara Allah’tan rahmet yakınlarına dabaşsağlığı diledi.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13

banner17