Pazarcıkta öğretmenler Salona İndi

24 Kasım Öğretmenler Günü faaliyetleri kapsamında, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği içinde öğretmenlerimizin katılımıyla Pazarcık’ta Voleybol turnuvası düzenlendi.

Pazarcıkta öğretmenler Salona İndi

Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı organizasyonu doğrultusunda Pazarcık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği içinde öğretmenlerimizin katılımıyla Pazarcık’ta Voleybol turnuvası başladı. İlk maç Büyüknacar- Fatih İlkokulu arasında geçen müsabaka ile startalırken müsabakalar 22 Kasım sona erecek. 6 Kasımda başlayan ve heyecanlı geçen turnuvada 16 takım mücadele edecek.

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Dağlı müsabakaların yaklaşık 16 gün süreceğin, yarı final ve final maçlarının heyecan dolu dakikalar yaratacağını umut ettiğini ifade ederek “Final maçını izlemek için tüm Kahramanmaraşlı ve Pazarcıklı hemşehrilerimiz kapalı spor salonumuza davet ediyoruz” dedi. Final maçının 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde yapılmasının planlandığını, fakat bunun fikstürnedeniyle mümkün olmadığını belirtenDağlı,“Turnuva sadece öğretmenler için değildir, yeteneği olan her eğitim çalışanı turnuvaya katılabilir” diye konuştu.

Turnuvanın birlik ve beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirmesini, eğitim çalışanlarının birbirleriyle işbirliğiiçerisinde faaliyet üretebilme, yeteneklerini geliştirmesine katkı sunmasını dileyen İlçe Müdürü Dağlı, “Projeye katkılarından dolayı Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı Müdürüme çok teşekkür ederim. Turnuvada amacımızPazarcık'ta sporu ve kardeşliği geliştirmek. Bu tür organizasyonların devam ettireceğiz. Önümüzde Esnaf Ligimiz var onunla da farkındalık yaratacağız. Turnuvamıza katılan Tüm takımlara hakemlerimize ve sporcu kardeşlerimize başarılar diliyorum. Kazasız belasız bir turnuva olmasını temenni ediyorum” dedi.

Turnuva 6 Kasım 22 Kasım arasında 30 müsabaka gerçekleştirilecek. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner35

banner15