Sivas Belediyespor’a Konuk Olacağız

Kahramanmaraşspor, 2019 - 2020 Futbol Sezonunda Kırmızı grubundaki, 2019 - 2020 Futbol Sezonundaki 3. maçına çıkıyor.

Sivas Belediyespor’a Konuk Olacağız

Kahramanmaraşspor, 2019 - 2020 Futbol Sezonunda Kırmızı grubundaki, 2019 – 2020 Futbol Sezonundaki 3’üncü maçını 15 Eylül Pazar saat 15:30'daSivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksistadında oynayacak.

Ligin 3. Haftasında Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor KompleksiStadyumunda Sivas Belediyespor ile karşılaşacak olan Kahramanmaraşspor'un bu hafta işi oldukça zor. İşte Pazar günü konuk olacağımız Sivas Belediyespor’ungeçmişi ve yeni sezon öncesi neler yaptığı…

Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Harun Budaklı takımı adeta yeniden yapılandırma içerisinde olduklarını ve gençleştirme düşüncelerinde transferlerde başarılı olduklarını belirtti.“Biz Sivas Belediyespor olarak ebetteki amacımız maçlarımızı kazanmak ancak bu sezondan itibaren bir hedefimiz daha var,Sivas Belediyespor adeta futbolcu yetiştirme okulu gibi olsun istiyoruz, o nedenle özellikle alt yapıya çok önem veriyoruz, bu sezon alt yapımızdan alıp profesyonel yapacağımız Sivas'ın evlatları çocuklarımız var, onları takıma ve Türk futboluna kazandıracağımız için mutluyuz” dedi.

YÖNETİMDE HER KESİMDEN İNSAN VAR

2019-2020 sezonuna yeni bir yönetimle giren Sivas Belediyespor yeni sezon hazırlıkları 2. Etap çalışmaları için Afyon´a gitti. Radikal kararlarla Harun Budaklı başkanlığında oluşan yeni yönetimde renkli simalara rastlamak mümkün. Bu düşüncenin temelinde, takımı “Kurum takımı” etiketinden kurtarmak ve maddi olanakları daha geniş çevrelere yaymaktı. Bu yönetimde esnaftan akademisyene, belediye çalışanından spor adamına kadar herkesi görmeniz mümkün. Sivas için gerçekten önemli misyon yüklenmiş bir takıma başkanlık yapmak kolay olmasa gerek. Özellikle takımın maddi sorunları en önemli meselelerden biridir. Sayın Budaklı´dan bu sorunu nasıl aşacağı yönünde bilgiler edinecektim. Maalesef duyumlarla sizlere yanlış bilgi vermek doğru olmayacağını düşünerek, yeterli bilgi aldığımda buradan anlatacaklarım olacaktır.

SİVAS BELEDİYESPOR HAZIRLANIYOR 

Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig kırmızı grup ekiplerinden Sivas Belediyespor, 2019-2020 sezonunun üçüncü haftasında sahasında konuk edeceği Kahramanmaraşspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde Teknik direktör Namık Altunsoy ve kurmayları yönetiminde yapılan antrenman yaklaşık 2 saat sürdü.Yapılan antrenman koşu ile başladı. Ardından ısınma hareketleri yapan yeşil-beyazlılar, 5’e 2 top kapma çalışması yaptı. Pas, şut ve pres çalışması yapan Sivas temsilcisi antrenmanı çift kale maçla tamamladı. Antrenmanda Sivas Belediyespor’un kalecileri; Hayrullah Mert Akyüz, Sercan Yılmaz ile Abdulkadir Koç kaleci antrenörü Fatih Rüştü Dönmez nezaretinde takımdan ayrı olarak çalıştı.Sivas Belediyespor, Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig kırmızı grubun 3. haftasında sahasında Kahramanmaraşspor ile karşı karşıya gelecek. 15 Eylül Pazar günü Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde oynanacak olan müsabaka saat 15.30’da başlayacak.

İDDİALI HAZIRLANIYOR

Teknik direktör Namık Altunsoy, yönetiminde çalışan Sivas temsilcisi maça mutlak galibiyet parolası ile çıkacak. Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig kırmızı grupta Sivas Belediyespor, 2019 - 2020 sezonunun üçüncü haftasında sahasında konuk edeceği Kahramanmaraşspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde Teknik direktör Namık Altunsoy ve kurmayları yönetiminde yapılan antrenman yaklaşık 2 saat sürdü. Yapılan antrenman koşu ile başladı. Ardından ısınma hareketleri yapan yeşil-beyazlılar, 5´e 2 top kapma çalışması yaptı. Pas, şut ve pres çalışması yapan Sivas temsilcisi antrenmanı çift kale maçla tamamladı.

ALTUNSOY MORAL DEPOLUYOR

Yeşil-beyazlı futbolcuların antrenmandaki performansları beğeni topladı. Antrenmanda yoğun tempoda çalışan futbolculara zaman zaman teknik direktör Namık Altunsoy´un taktikler verdiği görülürken, Altunsoy, futbolcularına motive edici sözler söyledi.

KALECİLER AYRI ÇALIŞTI

Antrenmanda Sivas Belediyespor´un kalecileri; Hayrullah Mert Akyüz, Sercan Yılmaz ile Abdulkadir Koç kaleci antrenörü Fatih Rüştü Dönmez nezaretinde takımdan ayrı olarak çalıştı. Takımdan ayrı çalışan kalecilerin antrenmandaki performansları göz doldururken, hırslı halleri de dikkat çekti.

HAZIRLIKLAR TEKLE SÜRECEK

Sivas Belediyespor, Kahramanmaraş temsilcisi ile yapacağı maçın hazırlıklarına devam edecek. Yeşil-beyazlılar, saat 17.00´da Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde yapılacak olan antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek. 15 Eylül Pazar günü Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde oynanacak olan müsabaka saat 15.30´da başlayacak.(HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15