TERÖR UZMANI POLİS ABDULLAH ÇİFTÇİ VEFAT ETTİ

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Abdullah ÇİFTÇİ tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Terör Uzmanı Polis Memurunun, yaşamını Terörle mücadele ile geçirdiği öğrenildi.

TERÖR UZMANI POLİS ABDULLAH ÇİFTÇİ VEFAT ETTİ

24 Ekim günü evinde rahatsızlanarak Gaziantep'te özel birhastaneye sevk edilen ve beyin kılcal damar tıkanıklığı nedeniyle tedaviyealınan Polis Memuru Abdullah ÇİFTÇİ, yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamınıyitirdi. Meslek yaşamı üstün başarılarla dolu, özel ve meslek yaşamında çevresitarafından çok sevilen ve iftihar edilecek bir geçmişi olan Çiftçi’nin vefatısevdiklerini yasa boğdu.

27 yıllık meslek yaşamında 24 yıldır Emniyet Teşkilatının enkritik şubeleri arasında yer alan Terörle Mücadele biriminde görev yapan, Terörörgütleriyle mücadelede canı pahasına mücadele etmiş Polis Memuru AbdullahÇİFTÇİ, 1991-1995 yılları arasında Diyarbakır Çevik Kuvvet ve Terörle Mücadele, 1995-2012 yılları arasında Adana Terörle Mücadele, 2012-2017 yılları arasındaBingöl Terörle Mücadele ve son olarak 2017 yılından itibaren KahramanmaraşTerörle Mücadele Şubesinde çalışmaktaydı. Görevinde hassasiyeti, fedakarlığı veüstün cesareti ile bilinen, bu kapsamda çok sayıda başarıya imza atarak, ödülve takdirnamelerle onurlandırılmış Çiftçi’nin vefatı ailesi, sevdikleri vekendisini seven meslektaşları tarafından derin bir üzüntüye neden oldu.

Polis Memuru Abdullah Çiftçi’nin 10.04.1965 Kahramanmaraşili Andırın İlçesi doğumlu olduğu, evli ve 4 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Merhuma Allah’tan rahmet, geride kalanlarına ve tüm EmniyetTeşkilatına başsağlığı dileriz. Mekanı Cennet olsun.

Cenazesi 07.11.2018 Çarşamba günü  Andırın ilçesi Boynuyoğunlu Mahallesinde ÖğlenNamazının ardından Mahalle mezarlığına defnedilecektir.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15