10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ

ASİD GENEL BAŞKANI DR. YILDIRIM:

10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ

“BAŞKOMUTAN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, SİLAH ARKADAŞLARI VE AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ BİR KEZ DAHA RAHMETLE VE MİNNETLE ANIYORUZ”


Merkezi Gaziantep’te bulunan Anadolu Sağlık İşletmeleri Derneği (ASİD) Genel Başkanı Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, Büyük Önder Atatürk’ün ebediyete intikalinin 80’inci yılı dolayısıyla mesaj yayınladı.


Dr. Yıldırım, “Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Büyük Önder’imizin ebediyete intikali olan 10 Kasım’ı, bir matem gününden ziyade, O’nu ve eserlerini bir kez daha anlamaya çalışarak geçirmeliyiz” dedi.


“Büyük Atamızın kurduğu Cumhuriyet, bizlerin yolunu sonsuza kadar aydınlatacak ve milletimizin en büyük serveti olacaktır” diyen Dr. Yıldırım, mesajında şu görüşlere yer verdi: 


“Bugün üzerinde yaşadığımız bu topraklar için, gelecek kuşakların rahat, huzurlu ve özgür yaşayabilsin diye, canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmetle ve minnetle anıyoruz. Bu armağanı, sonraki nesiller için emanet olarak muhafaza ve müdafaa etmek her Türk vatandaşının, en öncelikli görevidir. Büyük Atam, ruhun şad olsun.” 


  


Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15