12 ŞUBAT STADYUMUNU İNCELEDİLER

Şehrin Profesyonel takımı Kahramanmaraşspor’un müsabakalarını icra ettiği 12 Şubat Stadyumunu merak eden 100 öğrenci stadyumu inceledi.

12 ŞUBAT STADYUMUNU İNCELEDİLER

Kahramanmaraş Merkeze 58 km Andırın ilçemize 28 kmuzaklıkta Sulu Yayla Mahallemizde bulunan Sulu Yayla Şehit Fatih Demir OrtaOkulundan 100 öğrenci Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ali İhsan Kabakcı’nınmisafiri olarak 01 Kasım 2018 tarihinde 12 Şubat Stadyumunu ziyaret ettiler.

Okul İdareci ve öğretmenlerinin de katıldığı ziyarette100 öğrenci Çim saha üzerinde futbol oynayarak ilimizde profesyonel futbol ligimaçlarının oynandığı stadyum ortamını tanıma fırsatını yakaladılar. Ayrıcaöğrenciler Stadyum Şeref Tribününe çıkarak stad atmosferini tribündenyaşadılar. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ali İhsan Kabakcı tribünde öğrencilerehitap ederek yaptığı konuşmada şunları söyledi “ Sizler Geleceğin GüçlüTürkiye’sinin birer ferdi olarak Doktor, Mühendis, Öğretmen, Bürokrat, Çiftçi,Esnaf, Tüccar gibi meslekler ile Ülkemizin yapı taşları olacaksınız ve enönemlisi Anne ve Baba olacaksınız. Hangi mesleği seçerseniz seçin hayatınızınbir bölümünü bir spora ayırmalı bunu bir yaşam biçimi olarak benimsemenizitavsiye ediyorum. Bu yaşam standardınızı yükseltecek yaptığınız mesleklere dekatkı sağlayacaktır. Bizler ilimizde devletimizin imkânlarını en iyi şekildekullanarak İl Merkezinde ve ilçelerimizi tesisler ile donattık. Buralara gelinve spor yapın arkadaşlarınızı da teşfik edin çünkü spor yapan sağlıklı olur vesizleri kötü alışkanlıklardan korur. Hepiniz 12 Şubat Stadyumuna Hoşgeldiniz ”dedi. Kabakcı Şeref tribününde öğrencilere Ti-Şort hediye etti. Daha önce hiçStad görmeyen 100 öğrencimizin sevinçleri gözlerinden okunuyordu. 

Ziyaret sonunda çim sahada Hatıra fotoğrafı çektirildi. (HABER: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15