1920 Maraşspor ilk antrenmana çıkıyor

Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden 1920 Maraşspor, geçen haftalarda değiştirdiği teknik direktör Hasan Balkan ile ilk antrenmanına çıkıyor. Yeni Hoca Balkan, “Şehrimize ve takımızın kurumsal kimliğine yakışır en iyi kadro kısa zamanda kurulacaktır.” Dedi.

1920 Maraşspor ilk antrenmana çıkıyor

Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden 1920 Maraşspor yeniteknik direktörü ile ilk antrenmanına bugün çıkacak. Teknik Direktör KadirArdıç’ın istifasının ardından ay başında göreve getirilen Hasan Balkan; “Yenisezon hazırlıklarına 10 Ağustos Cuma günü tesislerimizde başlayacağız, Teknikekibimizde belirlenmiş olup kongre süreci tamamlandığında hem oyuncu hem idarianlamda kamuoyu bilgilendirilecektir. Şehrimize ve takımızın kurumsal kimliğineyakışır en iyi kadro kısa zamanda kurulacaktır. Transferde ise, iç transferbaşta olmak üzere bütün oyuncularla görüşmelerimiz ivedilikle yapılmaktadır.”Dedi.

Dış transferde de bir çok ismin gündeminde olduklarını vebir çok futbolcu ile görüştüklerini belirten Balkan konuşmasını şöyle sürdürdü;“Çalışmalarımız Başkanımız ve yönetim kurulu sportif direktörümüz önderliğindeşeffaf bir şekilde başlamıştır. Doğru adımları atmak adına titizlikleyürütülmektedir.  Sezon başı kadrooluşturma planlama ve kamp tesis ve diğer eksikler belirlendi, 2. Etapçalışmalarımız için kamp programımız Ağustos ayının sonunda netleşecektir, 1920ailesi olarak Kahramanmaraşspor'umuz, Elbistanspor ve tüm takımlarımıza hayırlıgüzel ve başarılı sezon geçirmesi dileğiyle başarılar dileriz.”

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13